معصومه ابتکار , m.ebtekar

معصومه ابتکار

معصومه ابتکار , m.ebtekar

معصومه ابتکار

36,967نــــفــــــر
عضو شده اند
36,967نفر عضو شده اند
94/02/23 00:38

نمونه ای بارز از صداقت در یک رسانه !

معصومه ابتکار
امروز در جریان اعتراض کارکنان سازمان به وضعیت معیشتی و حقوق و مزایای خود، از اینکه دیدم آنان بدون لکنت زبان و نگرانی از مشکلات بعدی اعتراض، مطالبات خود را بیان کردند خشنود شدم. دلیل اینکه فضا برای گفت و گو فراهم شده و مطالبات صنفی با القاب منفی و اتهامات مختلف روبرو نمی شود بی شک وجود دولتی است که رویکردی متفاوت نسبت به گذشته دارد. تاکنون بارها در جمع کارکنان حاضر شده ام و یا در بازدید از واحدها و دفاتر سازمان از نزدیک با پرسنل صحبت کرده ام. امروز نیز به میان آنان رفتم و توضیح دادم که ما برای بهبود شرایط آنان تلاش کرده ایم و به این تلاش ادامه خواهیم داد. البته از کارکنان به این خاطر عذرخواهی کردم که دولت قبل به ایشان وعده های توخالی داد و به صورت نمایشی و تلویزیونی احکامی غیرقانونی صادر کرد. ولی ما قصد فریب نداریم و واقعیت را می گوییم. قول می دهیم تا آنجا که اختیارات قانونی و مجوز داریم تلاش کنیم تا کارکنان سازمان زندگی شرافتمندانه ای داشته باشند.
اتفاق امروز نکات مثبت و خوبی داشت، ولی حیف که کج اندیشان برای این حرکت صادقانه کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست کیسه های دروغین سیاسی می دوزند و البته رسوا هم می شوند. خبرگزاری فارس عکسی دست کاری شده از حضورم در دانشگاه صنعتی شریف را در کنار خبر امروز منتشر کرده تا این تصور را ایجاد کند که با اعتراض کارکنان برخوردی خشن داشته ام. در تصویر بزرگ شده این عکس به خوبی دست کاری در صورت مشهود و چهره شاد مخاطبان نیز خود دلیلی بر تناقض در عکس است. این در حالی است که همین خبرگزاری عکس حضورم در اعتراض امروز داشته (عکس بالا) و درکنار خبر استفاده نکرده است.
عکس های زیر نمونه ای بارز از صداقت یک رسانه است و تلاشی که برای قلب حقیقت می کند... اما حقیقت آشکار خواهد شد.
99
112
56
44
صدرا متألّه هر چه ما را لقب دهند آنیم , tasinmim
جمعه 25 اردیبهشت ، 13:36
خانم ابتکار سلام
جعل تصاویر با هدف دستیابی به اهداف سیاسی بسیار مذموم و خلاف شرع و اخلاق است. فرقی نمی کند که کدام خبرگزاری این کار را کرده است و چه جهت گیری سیاسی ای دارد. اما سؤال بنده این است که آیا خبرگزاری ها و روزنامه های هم فکر شما تا کنون از چنین ترفند مذمومی مقابل حریف استفاده نکرده اند؟ روشن است که نمونه های زیادی برای آن وجود دارد. اما آیا شما در آن مقاطع واکنشی نشان داده اید؟ پاسخ منفی است. اخلاق گرایی محبوبیت شما را بیشتر می کند البته نه با استانداردهای دوگانه. موفق باشید.
ادامه
ایران , triticum
جمعه 25 اردیبهشت ، 10:53
اهواز از دیروز خاک شده نمیتونیم توی این گرما کولر روشن کنیم
ادامه
مجید , harry_b
پنجشنبه 24 اردیبهشت ، 21:52
آفرین مریم خانم
دولت کثیف قبل خرابکاری کرد و هرچی ک خراب کرده بود گذاشت برا این دولت
ما ملت انقد باید دقت داشته باشیم تا این چیزا رو بفهمیم
البته سپاه از طریق بسیج هم داره برا این دولت کارشکنی و هزینه میکنه برا تبلیغات منفی علیه این دولت ک ما باید هوشیار باشیم
ادامه
مریم فروتن , farhad_2015
پنجشنبه 24 اردیبهشت ، 20:20
آقای ناصری اتفاقا این حرف شما نشانه بی اطلاعی شماست. چون ریشه این اعتراضات در احکام همان زمان است و کارکنان سازمان در آن زمان هم اعتراض کردند. ولی کسی جرات رسانه ای کردن آن را نداشت. در ضمن بدانید که اگر ریالی به جیب حزب و شوهر خانم دکتر رفته بود تا حالا صد تا پرونده مالی برای ایشون تشکیل شده بود و به مجازات هم رسیده بودن. ولی خب برای شما دروغ حناق نمیاره که ...
ادامه
احمد ناصری , ahmadnaseri12
پنجشنبه 24 اردیبهشت ، 20:06
خانم ابتکار چرا در زمان احمدی نژاد این بندگان خدا اعتراض نکردند؟ قطعا سوء مدیریت شما علت این اعتراضات بوده است. چون شما بیشتر از اینکه به فکر کار تخصصی سازمان حفاظت از محیط زیست باشین به فکر سیاست بازی حزب و جیب شوهرتان هستید.
ادامه
مهدی باهوش , omid22pahr
پنجشنبه 24 اردیبهشت ، 17:46
سلام
میدونم که کامنتها رو نمیخونید
اما میگم تا نگید کسی نگفت
خانم ابتکار فاضلا شهرک صنعتی شیراز زو چرا فکری به حالش نمیکنید
چرا تسویه خانه های فاضلاب شیراز رو پیگیر نیستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ادامه
دانشگران , daneshgran
پنجشنبه 24 اردیبهشت ، 07:30
محیط بان سلام
خدا از دهنت بشنوه ! امید که شاهنامه آخرش هم خوش باشد !
ادامه
کیان حیدری , kian2014
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 21:45
این نشریات فقط سعید مرتضوی و دادگاه مطبوعات رو کم دارن
ادامه
کیان حیدری , kian2014
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 21:43
به این میگن نشریه زرد
ادامه
کیان حیدری , kian2014
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 21:43
خبرگزاری فارس برادر راستین کیهان شریعتمداری
ادامه
مجید , harry_b
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 21:27
همه میدونن ک همه بدبختیای این مملکت مال همونجایی ک خبرگزاری فارس هم منتسب به همونجاس
با چه رویی اصلا میتونن حضور داشته باشن تو جامعه من موندم به خدا
کثیف به معنای واقعی هستن
ادامه
شهرام یزدی , shahram.yazdi
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 21:23
خانم دکتر سلام
هر که بامش بیش برفش بیشتر
شما هم باید خود را آماده چنین توطئه هایی کنید .
شما کسی هستید که توانسته اید توجه جامعه به بحث های محیط زیستی را جلب کنید و این کم گناهی نیست ...!
خانمی که داستان بنزین آلوده را فاش کرد .
خانمی که بحث خشکسالی های قابل پیش بینی را فاش کرد .
خانمی که داستان بحران ریزگرد را فاش کرد .
بی برنامگی های 8 ساله 1384 تا 92 را فاش کرد .
این همه افشاگری نتایجی اینچنینی دارد .
پس
زیر سایه حق تعالی
خدا قوت
خیر پیش
عزت زیاد
سربلند و کامروا باشید
ادامه
مریم فروتن , farhad_2015
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 20:41
سرکار خانم سعادتی عزیز، آن چیزی که الان در فارس می بینید بعد از گندی است که زده اند. با اطلاع رسانی خانم دکتر دیدن خیلی بد شده، صفحه رو اصلاح کردن که اتفاقا در دل امثال شما انسان های خوب، تردید ایجاد کنند. اما خوشبختانه خانم ابتکار عکس صفحه مورد نظر فارس را گرفته و اینجا قرار داده.
ادامه
مریم فروتن , farhad_2015
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 20:39
سلام آقای همت آبادی، لطفا به متن توجه کنید. آن عکس دستکاری شده است و چهره دانشجویان نیز نشان می دهد که فضا آرام و خوب است.
ادامه
باران سعادتی , baran218
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 18:41
اینقد بی انصاف نباشید خبرگزاری فارس در انعکاس این خبر بدون کوچکترین کم و زیاد هم به بیان مطالب پرداخته و عم در گزارش تصویری مرتبط در همین خبر عکس های مختلف رو منتشر کرده لینک خبر رو ببینید میبینید همین عکسی که ادعا شده از خبر حذف شده در بین عکسها وجود داره / بد نگوییم به مهتاب اگر تاب داریم
ادامه
عباس همت آبادی , abbas_hemmat
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 14:38
حالا من کاری به فارس ندارم.
اما شما که با همکاراتون انقده مهربونین واس چی سر دانشجوها داد میزنین
ادامه
مــــریمــ بـــارانـــی , mertiloo0
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 14:30
فارس نیوز است دیگر...
گاهی دلش می خواهد اخبار کذب منتشر کند
ادامه
حسین قیاسی , groz17
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 14:13
آره فهمیدن گاف دادن زدن زیرش تصویرو عوض کردن
ادامه
رضا خزایی , rezakhazai135
چهارشنبه 23 اردیبهشت ، 13:47
ظاهراً تصویری که بهش اشاره کردید از سایت حذف شده و تصویر دیگری جایگزین شده است
ادامه
آخرین مطالب معصومه ابتکار
خلاصه آنچه در تودیع و معارفه سازمان حفاظت محیط زیست گفتم: برنامه کاهش خطرپذیری فروریزش زمین در شهر تهران تصویب شد اصلاح الگوی مصرف در بخش کشاورزی امری ضروری است نشست خبری اولین کنفرانس سازمان ملل برای راه حل های مقابله با گرد و غبار شرایط خطرناک هورالعظیم به دلیل سدسازی‌های بی‌‌رویه ترکیه/وزارت امور خارجه برای نجات تالاب باید ورود کند معصومه ابتکار: تصمیم ترامپ برای خروج از توافق‌نامه... ابتکار در مراسم دوازدهمین دوره جایزه ملی: استقبال بخش خصوصی از سیاست درهای باز سازمان حفاظت محیط زیست فاصله با طبیعت را کم کنیم/ لک لک سفید ایرانی نماد جدید ام اس تنوع زیستی از مولفه های مهم فرهنگ، اشتغال و زندگی مردم است روز جهانی تنوع زیستی دوباره ایران؛ برای ایران ... دستاوردهای محیط زیستی دولت تدبیر و امید 6 دستاوردهای محیط زیستی دولت تدبیر و امید 5 دستاوردهای محیط زیستی دولت تدبیر و امید 4 آقای روحانی به دنبال کسب رأی از شکاف های جامعه نبود. مشارکت در انتخابات دریاچه ارومیه متن نامه مشترک ظریف و ابتکار به دبیرکل سازمان ملل چه بود؟ مراسم کاشت درخت دوستی با حضور هنرمندان وزیر نیرو اعلام کرد که احداث 50 سد از دستور کار خارج‌ شده است. پاسخ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به پرسش‌های «شرق»/ مجادله با ابتكار مقابله با گرد وغبار مستند برنامه 360 درجه در مورد احیای تالاب هورالعظیم اقدامات مشترک وزارت آموزش و پرورش و سازمان حفاظت محیط زیست مراسم جایگزینی 40 هزار دستگاه تاکسی فرسوده عملکرد دولت یازدهم برای هوای پاک گشایش های محیط زیستی برجام؛ از تقویت جایگاه بین المللی ایران تا انتقال فناوری دغدغه های محیط زیستی آیت الله هاشمی رفسنجانی انالله و اناالیه راجعون دستور معصومه ابتکار برای استخدام سرباز فداکار مریوانی در سازمان حفاظت محیط زیست آدم ها و اثراتی که به جا می گذارند