تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

43,394نــــفــــــر
پسندیده اند
43,394نفر پسندیده اند
88/10/18 11:38

شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس ساراکارمن"...

تراکتورسازی آذربایجان
شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس
ساراکارمن" 24 ساله از انگلیس که هر روز حدود 200 بار از نظر جنسی ارضا میشود، پرشهوت ترین زن جهان شناخته شده است. "کارمن" دارای حالت خاصی است کهاز نظر پزشکی به آن "PSAS" می گویند. برخی پزشکان این حالت را یکی بیماریمی دانند و برخی دیگر آنرا مساله ای عادی تلقی می کنند. دسته سوم آنرانشانه سلامتی جنسی می دانند.
"سارا" اخیرا طی مصاحبه ای با روزنامهانگلیسی "نیوز آف د وورلد" اعتراف کرده که روزانه حدود 200 مرتبه احساساتجنسی او برانگیخته می شود. وی در این مصاحبه اعلام کرده که به صداها وبوهای مختلف نیز حساس است و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردنموهای سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز او را از نظر جنسی برمی انگیزد و اورا به "اورگاسم" یعنی اوج لذت جنسی می رساند.
"سارا" که اکنون در لندن زندگی می کند می گوید: از سن 17 سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی آن برخی قرص های مختلف بوده است.
ویدر حال حاضر به عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن های لندن مشغول کار است ومی گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای آهنگ و یا شانه کردن مویمشتریان متحول می شوم و در این هنگام همکارانم که از حالت من اطلاع دارند،برای اینکه مانع متوجه شدن مشتری شوند، به وی مجله ای می دهند که مطالعهکند و یا یک فنجان قهوه می دهند تا مشتری را چند دقیقه ای مشغول کنند.
"سارا" در ادامه می افزاید: آرزو دارم به طور طبیعی زندگی کنم.
پزشکاناین حالت را استثنایی می دانند و می گویند معدود افرادی در جهان وجوددارند که دچار چنین حالتی می شوند و در مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینهوجود ندارد. دسته کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهایاحساسی و یا کمبود محبت می دانند.
"سارا" در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک بار متحول می شوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می گذارم
Only ITM به عشق کلوب تراکتورسازی آذربایجان مطالب رو داغ کنین
99
    آخرین مطالب تراکتورسازی آذربایجان
    من ازنژادآریایی نیستم.... Niyaran qalmasin ulduza deyin könlümə yazmişam səmədin... تف به شرف نداشته تان برنامه های پی در پی شبکه خبر... گوش نکن به حرف هم محله ایت که جمعا دوتا بازی ندیده... خبر فوری فدراسیون فوتبال در یک حرکت انسان دوستانه... رئیس سازمان بازرسی در جمع خبرنگاران: خبرگزاری تسنیم:... تیرختور سازی مدیا سی ساتیلیر بیر غیرتی تورک اینسانا... حمایت از تیم محبوبمان ‎heart emoticon‎ تراختور ‎heart... "لباس سرخ احرام بر تن و بیرق غیرتمان بر دوش.... ﻣﯽ ﺁﯾﯿﻢ .... بدون متن نه گؤزل دی بو گئییم لر؟ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ نجوردی؟ من هله تحریمده یم دیلیم گؤلوم هئئئی منده اتم بومباسی... بیلمه دیز هئچ – هوشنگ جعفری گئجه تا صبح آچیلینجا... بدون متن کاری که تراختور در آگاه سازی ملت آذربایجان کرد، هیچ... - نه گؤزل ایدی اوشاقلیغیمیز تک دردیمیز قونشو محله... بدون متن یاشاسین آسلان تیراختور یاشاسین قارتال تیراختور یاشاسین... به بعضیا هم باید گفت: ببخشید که خدا ما رو تورک آفریده... هر زامان هر یئرده تیراختور ‎- بابک قالاسی نئچه دانا... آی تورک قیزی سنینله یم ، سنسن ائلین شرف شانی تاریخ... من اگر بابک اولام آذر دیاریمدور منیم ** چوخ گوزللر...