تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

43,247نــــفــــــر
پسندیده اند
43,247نفر پسندیده اند
88/10/18 11:38

شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس ساراکارمن"...

تراکتورسازی آذربایجان
شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس
ساراکارمن" 24 ساله از انگلیس که هر روز حدود 200 بار از نظر جنسی ارضا میشود، پرشهوت ترین زن جهان شناخته شده است. "کارمن" دارای حالت خاصی است کهاز نظر پزشکی به آن "PSAS" می گویند. برخی پزشکان این حالت را یکی بیماریمی دانند و برخی دیگر آنرا مساله ای عادی تلقی می کنند. دسته سوم آنرانشانه سلامتی جنسی می دانند.
"سارا" اخیرا طی مصاحبه ای با روزنامهانگلیسی "نیوز آف د وورلد" اعتراف کرده که روزانه حدود 200 مرتبه احساساتجنسی او برانگیخته می شود. وی در این مصاحبه اعلام کرده که به صداها وبوهای مختلف نیز حساس است و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردنموهای سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز او را از نظر جنسی برمی انگیزد و اورا به "اورگاسم" یعنی اوج لذت جنسی می رساند.
"سارا" که اکنون در لندن زندگی می کند می گوید: از سن 17 سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی آن برخی قرص های مختلف بوده است.
ویدر حال حاضر به عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن های لندن مشغول کار است ومی گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای آهنگ و یا شانه کردن مویمشتریان متحول می شوم و در این هنگام همکارانم که از حالت من اطلاع دارند،برای اینکه مانع متوجه شدن مشتری شوند، به وی مجله ای می دهند که مطالعهکند و یا یک فنجان قهوه می دهند تا مشتری را چند دقیقه ای مشغول کنند.
"سارا" در ادامه می افزاید: آرزو دارم به طور طبیعی زندگی کنم.
پزشکاناین حالت را استثنایی می دانند و می گویند معدود افرادی در جهان وجوددارند که دچار چنین حالتی می شوند و در مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینهوجود ندارد. دسته کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهایاحساسی و یا کمبود محبت می دانند.
"سارا" در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک بار متحول می شوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می گذارم
Only ITM به عشق کلوب تراکتورسازی آذربایجان مطالب رو داغ کنین
99
    آخرین مطالب تراکتورسازی آذربایجان
    بیلمه دیز هئچ – هوشنگ جعفری گئجه تا صبح آچیلینجا... مفهوم این ضرب المثل : " هر آدمی را نباید رو داد.... بدون متن کاری که تراختور در آگاه سازی ملت آذربایجان کرد، هیچ... قیزیلا بلنمیش آنا تورپاغیم دوغما دیاریملا فخر ائدیرم... دره دن دانیشیرام قورخوسان " دره نین دومانی وار ،... *** افسانه مــــــانــقـــــــورد*** این افسانه بشکل... شادلیق ائدیب اوزومله فخر ائدیردیم یادیمدادیر ایلک... با توام !... بدون متن آیا میدانستید که ترک ها (حتی یک نفر از ترک ها)آریایی... دیر زمانی نیست که در هر کوچه و خیابانی در سطح شهر... صد سال است که درحال نابودی هویت و هستی فرهنگی ما... اغیل دیشی دییر کی اسکوک دیشدی:)) جوانان ایرانی که باید در مقابل داعش و امریکا اسراییل... ددیه باخ:)) بدون متن بدون متن بدون متن نوای قلمم به رنگ زندگیست و جنس باورهایم به رنگ عشق... مفهوم این ضرب المثل : "عزت و احترام مهمان نزد میزبان... - نه گؤزل ایدی اوشاقلیغیمیز تک دردیمیز قونشو محله... بدون متن یاشاسین آسلان تیراختور یاشاسین قارتال تیراختور یاشاسین... به بعضیا هم باید گفت: ببخشید که خدا ما رو تورک آفریده... بدون متن بدون متن مفهوم این ضرب المثل : " دو کس یا دو چیز را که دارای... بدون متن مفهوم این ضرب المثل : "رعایت حرمت و احترام مجلسی...