تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

36,156نــــفــــــر
پسندیده اند
36,156نفر پسندیده اند
88/10/18 11:38

شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس ساراکارمن"...

تراکتورسازی آذربایجان
شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس
ساراکارمن" 24 ساله از انگلیس که هر روز حدود 200 بار از نظر جنسی ارضا میشود، پرشهوت ترین زن جهان شناخته شده است. "کارمن" دارای حالت خاصی است کهاز نظر پزشکی به آن "PSAS" می گویند. برخی پزشکان این حالت را یکی بیماریمی دانند و برخی دیگر آنرا مساله ای عادی تلقی می کنند. دسته سوم آنرانشانه سلامتی جنسی می دانند.
"سارا" اخیرا طی مصاحبه ای با روزنامهانگلیسی "نیوز آف د وورلد" اعتراف کرده که روزانه حدود 200 مرتبه احساساتجنسی او برانگیخته می شود. وی در این مصاحبه اعلام کرده که به صداها وبوهای مختلف نیز حساس است و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردنموهای سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز او را از نظر جنسی برمی انگیزد و اورا به "اورگاسم" یعنی اوج لذت جنسی می رساند.
"سارا" که اکنون در لندن زندگی می کند می گوید: از سن 17 سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی آن برخی قرص های مختلف بوده است.
ویدر حال حاضر به عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن های لندن مشغول کار است ومی گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای آهنگ و یا شانه کردن مویمشتریان متحول می شوم و در این هنگام همکارانم که از حالت من اطلاع دارند،برای اینکه مانع متوجه شدن مشتری شوند، به وی مجله ای می دهند که مطالعهکند و یا یک فنجان قهوه می دهند تا مشتری را چند دقیقه ای مشغول کنند.
"سارا" در ادامه می افزاید: آرزو دارم به طور طبیعی زندگی کنم.
پزشکاناین حالت را استثنایی می دانند و می گویند معدود افرادی در جهان وجوددارند که دچار چنین حالتی می شوند و در مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینهوجود ندارد. دسته کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهایاحساسی و یا کمبود محبت می دانند.
"سارا" در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک بار متحول می شوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می گذارم
Only ITM به عشق کلوب تراکتورسازی آذربایجان مطالب رو داغ کنین
99
    آخرین مطالب تراکتورسازی آذربایجان
    سینا عشوری و حسین ماهینی تراختوری شدند شهرداری اردبیل و گسترش فولاد تبریز صعود كردند.... ما با فارس و اصفهانی اتحادی نداریم ......... چرا تراختور در مقابل سپاهان در تبریز نتیجه نمیگیرد ؟؟ تراختور در پرتماشاگرترین بازی لیگ با حضور بیش از... استقلال باخت.... تراختور 2 استقلال اهواز 2 ------- ادینهو 7 گله شد... صدرنشین ؟... پیمان یوسفی گزارشگر بازی پرسپولیس نفت مسجد سلیمان... تراختور صدرنشین شد تراختور با فرزند خودش ( سامان نریمان جهان - رسول... آمرلی آزاد شد .......... طوفانی ترین مصاحبه رسول خطیبی.....یاشاسین آذربایجان اوغلو تراختور آذربایجان با 3 گل نفت مسجدسلیمان را در هم... اونقد كه از مافیای فوتبال قلعه نوعی و مجید جلالی... حسین معدنی سرمربی اسبق تیم والیبال شهرداری تبریز... تراختور لیگ برتر را با برد شروع كرد .... رسول خطیبی به عنوان سرمربی تراختور انتخاب شد ........... پتروویچ هم منتفی شد !... ... از خاویر كلمنته.... شعار آرژانتین در جام جهانی.... بدون متن دلیل محبوب بودن تونی در آذربایجان . تبریز . تراختورسازی آذربایجان اجازه نداد استقلول تهران آسیایی... گورسن بو كانال سهند ؛كارشناس های فوتبالین هاردان... آزربایجان یوردوموز ——————– تیراختور بوزقوردوموز آزربایجان... ... Bu balaca uşaqların niyə artıq staduma alınmırlar...