تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

41,316نــــفــــــر
پسندیده اند
41,316نفر پسندیده اند
88/10/18 11:38

شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس ساراکارمن"...

تراکتورسازی آذربایجان
شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس
ساراکارمن" 24 ساله از انگلیس که هر روز حدود 200 بار از نظر جنسی ارضا میشود، پرشهوت ترین زن جهان شناخته شده است. "کارمن" دارای حالت خاصی است کهاز نظر پزشکی به آن "PSAS" می گویند. برخی پزشکان این حالت را یکی بیماریمی دانند و برخی دیگر آنرا مساله ای عادی تلقی می کنند. دسته سوم آنرانشانه سلامتی جنسی می دانند.
"سارا" اخیرا طی مصاحبه ای با روزنامهانگلیسی "نیوز آف د وورلد" اعتراف کرده که روزانه حدود 200 مرتبه احساساتجنسی او برانگیخته می شود. وی در این مصاحبه اعلام کرده که به صداها وبوهای مختلف نیز حساس است و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردنموهای سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز او را از نظر جنسی برمی انگیزد و اورا به "اورگاسم" یعنی اوج لذت جنسی می رساند.
"سارا" که اکنون در لندن زندگی می کند می گوید: از سن 17 سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی آن برخی قرص های مختلف بوده است.
ویدر حال حاضر به عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن های لندن مشغول کار است ومی گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای آهنگ و یا شانه کردن مویمشتریان متحول می شوم و در این هنگام همکارانم که از حالت من اطلاع دارند،برای اینکه مانع متوجه شدن مشتری شوند، به وی مجله ای می دهند که مطالعهکند و یا یک فنجان قهوه می دهند تا مشتری را چند دقیقه ای مشغول کنند.
"سارا" در ادامه می افزاید: آرزو دارم به طور طبیعی زندگی کنم.
پزشکاناین حالت را استثنایی می دانند و می گویند معدود افرادی در جهان وجوددارند که دچار چنین حالتی می شوند و در مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینهوجود ندارد. دسته کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهایاحساسی و یا کمبود محبت می دانند.
"سارا" در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک بار متحول می شوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می گذارم
Only ITM به عشق کلوب تراکتورسازی آذربایجان مطالب رو داغ کنین
99
    آخرین مطالب تراکتورسازی آذربایجان
    جواد خیابانی: علاقمندی من به تراکتورسازی موضوع جدیدی... مفهوم این ضرب المثل : "رعایت حرمت و احترام مجلسی... مفهوم این ضرب المثل : " آدمی پست و خرد نمی تواند... یا قاراباغ یا اؤلوم باشقا یولو یوخ آرتیق الیشدیرین یاردیمجی اولون صمد ممد و دریاچه اورمیه (آخر خنده ست) بابک نهرین بدون متن ... رقص ازربایجانی زیباترین رقص دنیاست باشاران وار؟ بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن . Pan Turk Diye Diye Hepiniz Öleceksiniz Biz Xan... Yaşasın Mənçester`də yaşayan TirəXturçular یاشاسین... یاشاسین اورمولو تورک قیزلار تیراختورون ژاپن لی یانداشلاری Tirəxturun Japonlı... آی تورک قیزی سنینله یم ، سنسن ائلین شرف شانی تاریخ... آیـــا جواب از خود گذشتــگی شهیدان آذربایجان که برای... بو گون تورپاغینی، داشینی ساتاجاق ساتقین!... داغلار باشی دوماندی .... ما نمی خواهیم از خودمان و از خود بودنمان جدا شویم... بیز اوشاخلیخ دا: «سنگ کاغذ قیچی» اوینامازدوخ، «قوم‌پا‌نی‌یس»... آذربایجانیم سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا طرفدار تراکتور است طوطی بامزه هوادار تراکتورسازی یا همان تراختور آذربایجان لو رفتن نظرسنجی ساختگی برنامه نود نام تراختور در ملبورن. بدون متن