تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

تراکتورسازی آذربایجان , itm

تراکتورسازی آذربایجان

42,959نــــفــــــر
پسندیده اند
42,959نفر پسندیده اند
88/10/18 11:38

شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس ساراکارمن"...

تراکتورسازی آذربایجان
شهــــــوتی تریـــــن زن دنیــــا+عکس
ساراکارمن" 24 ساله از انگلیس که هر روز حدود 200 بار از نظر جنسی ارضا میشود، پرشهوت ترین زن جهان شناخته شده است. "کارمن" دارای حالت خاصی است کهاز نظر پزشکی به آن "PSAS" می گویند. برخی پزشکان این حالت را یکی بیماریمی دانند و برخی دیگر آنرا مساله ای عادی تلقی می کنند. دسته سوم آنرانشانه سلامتی جنسی می دانند.
"سارا" اخیرا طی مصاحبه ای با روزنامهانگلیسی "نیوز آف د وورلد" اعتراف کرده که روزانه حدود 200 مرتبه احساساتجنسی او برانگیخته می شود. وی در این مصاحبه اعلام کرده که به صداها وبوهای مختلف نیز حساس است و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردنموهای سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز او را از نظر جنسی برمی انگیزد و اورا به "اورگاسم" یعنی اوج لذت جنسی می رساند.
"سارا" که اکنون در لندن زندگی می کند می گوید: از سن 17 سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی آن برخی قرص های مختلف بوده است.
ویدر حال حاضر به عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن های لندن مشغول کار است ومی گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای آهنگ و یا شانه کردن مویمشتریان متحول می شوم و در این هنگام همکارانم که از حالت من اطلاع دارند،برای اینکه مانع متوجه شدن مشتری شوند، به وی مجله ای می دهند که مطالعهکند و یا یک فنجان قهوه می دهند تا مشتری را چند دقیقه ای مشغول کنند.
"سارا" در ادامه می افزاید: آرزو دارم به طور طبیعی زندگی کنم.
پزشکاناین حالت را استثنایی می دانند و می گویند معدود افرادی در جهان وجوددارند که دچار چنین حالتی می شوند و در مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینهوجود ندارد. دسته کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهایاحساسی و یا کمبود محبت می دانند.
"سارا" در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک بار متحول می شوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می گذارم
Only ITM به عشق کلوب تراکتورسازی آذربایجان مطالب رو داغ کنین
99
    آخرین مطالب تراکتورسازی آذربایجان
    بدون متن مهاجم برزیلی تیم تراکتورسازی 10 روز دیگر به ایران... این حرف‌ها را جدی گفتید آقای وزیر؟... یاشاسین آسلان تیراختور یاشاسین قارتال تیراختور یاشاسین... آقای سردار کریمیان .... سامان نریمان جهان : اگر نظر من باشد صد در صد دوس... خدا برای ما ؛ جام زرین برای شما بیایید بازی کنیم؛... ملت آزربایجان بیایید فرهنگ بیگانه فحاشی به بازیکنان خودی را دور بیندازیم پاسخ به جنبش سبز و رفقا!... پس از پسر تونی یه فرد رو تو شبکه های اجتماعی ول کردن... لایکی باس گؤرسون نررر هئچ پوخ دئیل لر! حتی روزنامه هایی که چشم دیدن تراخخخخخخختور را نداشتند... خلیلیان:تراکتورسازی هنوز تیم دوم ما است/موضوع م.م خیلی بی ارزش است حتما به اشتراک بگذارید.... این همه تیم لیگ برتری، یکی اش هم تراختور، این شور... ادینیو: آخر لیگ برای ما تلخ بود - برگردم با تراکتور امضا می کنم قضاوت با مردم خوب بخونین بدون متن یکشنبه جلسه نهایی درباره حوادث تبریز !... اظهارات بیرانوند درباره اتفاقات تبریز علیرضا بیرانوند... تا چند روز پیش داوری هیچ مشکلی نداشت و داور فقط یک... بوش وئر بَـه گئتسین الله بؤیوک هر آجی‌نین بیر آهی... آن مرد خندید یک مرد گریست، یک روح در زنجیر شد، یک... نامه دختر قهرمان ووشو آذربایجان به ‫#‏روحانی‬ Azerbaycanin... اصفهانیان:در بازی تراکتورسازی فغانی قانون را اعمال... از این فدراسیون آبی گرم نخواهد شد؛ آب ها از آسیاب... مافیادان قورخوموز یوخ شرفینن قهرمانوخ دوزدی کاپی... بوندان بو یانا قیرمیزی مچ بند ( بیلک باغی) اللریمیزه... کمپین "کارت قرمز" تبریزی‌ها به روحانی علی کفاشیان : قهرمانی سپاهان پاک بوده قابل توجه جناب...