تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange

تالار مجازی بورس ایران

تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange

تالار مجازی بورس ایران

128نــــفــــــر
عضو شده اند
128نفر عضو شده اند
بیشتر
94/10/2 13:59

آیا این امکان وجود دارد که برای فروش یا خرید هر سهم خودمان قیمت دهیم و در صورت عدم امکان، قیمتها چگونه برای خرید و فروش مشخص می شود؟

تالار مجازی بورس ایران
تعیین کردن قیمت توسط کاربر نیازمند وجود مکانیزم صف در سامانه است که این مکانیزم به دلیل آموزشی بودن سامانه فعلا وجود ندارد و کاربر نمی تواند صف فروش تشکیل دهد و قیمت را مشخص کند.
99
1
  بهرام سرفرازیان , razesaham
  سه شنبه 27 بهمن ، 00:26
  @tehran_bourse تهران بورس کانال تلگرام راز صعود سهام بورس
  ادامه
  آخرین مطالب تالار مجازی بورس ایران
  آیا این امکان وجود دارد که برای فروش یا خرید هر سهم خودمان قیمت دهیم و در صورت عدم امکان، قیمتها چگونه برای خرید و فروش مشخص می شود؟ آدرس یا تلفن کلاس های آموزشی را اعلام نمایید. تازه عضو سایت تالار مجازی شدم. چطور میتوان سهامی را که در نظرم هست، بخرم؟ پیشنهاد خرید چه سهامی داده می شود؟ آشنایی با تالار مجازی؟ آیا این درست است که اگر یک روز قبل ازمجمع، سهام شرکتی را خریداری نمایید، از تمام سود سهام سال مالی برخودار می شوید و روز بعد از مجمع می توان سهام را فروخت؟ سهامدار شرکتهایی در بورس هستم، ولی هنوز سودی دریافت نکرده ام. با برگه های سهام به کجا باید مراجعه کرد؟ آیا امکان سرمایه گذاری با هر سنی در بورس وجود دارد؟ دریافت کد معامله گری و مشاوره در شهرستان به چه صورت می باشد؟ ورود به بورس به چه صورت است؟ از کجا باید شروع کرد؟ در قسمت صندوق های سرمایه گذاری، ارزش خالص با ارزش کل خالص چه فرقی دارد؟ چرا نمی شود سهام های خریداری شده در سبدهای دوم و سوم را فروخت؟ چطور می توان آنها را به سبد اول انتقال داد؟ بسته شدن نماد به چه معناست؟ و کی این اتفاق می افتد و برای رفعش چه باید کرد؟ چگونه باید امتیاز خود را در تالار مجازی بورس افزایش داد؟ نحوه فعالیت در تالار مجازی بورس به نحوی که منجر به افزایش بازدهی شود، را توضیح دهید. آیا می شود از طریق اینترنت خرید فروش سهام کرد؟ برای وارد شدن به بورس چه مقدار سرمایه نیاز هست و اینکه باید به چه صورت کار کرد که کمترین ضرر کرد رو داشته باشد؟ صندوق سرمایه گذاری چیست؟ شاخص‌های بورس (1)، شاخص کل بیانگر چیست؟ انتخاب کارگزاری به چه صورت است؟ تقسیم سود واحدهای شرکتهای مختلف معمولا درچه بازه ای صورت می گیرد؟ اگر شرکتی از بورس خارج شده است به چه صورت اقدام نمائیم؟ آدرس سایت های اصلی مرتبط با بازار بورس: دریافت کد معامله گری و مشاوره در شهرستان به چه صورت می باشد؟ ورود به بورس به چه صورت است؟ از کجا باید شروع کرد؟ در قسمت صندوق های سرمایه گذاری، ارزش خالص با ارزش کل خالص چه فرقی دارد؟ چه موقع باید سهام خودم را بفروشم؟ تالار مجازی بورس ایران در هفتمین جشنواره وب ایران جوایز مسابقات کوتاه مدت چه چیزی است و به چه صورت اعلام می شود؟ سرمایه گذاری در بورس چه مزایای دارد؟