تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange

تالار مجازی بورس ایران

تالار مجازی بورس ایران , IranVirtualExchange

تالار مجازی بورس ایران

129نــــفــــــر
عضو شده اند
129نفر عضو شده اند
بیشتر
94/05/5 09:35

پیشنهاد خرید چه سهامی داده می شود؟

تالار مجازی بورس ایران
برخی ملاک هایی که می توان برای انتخاب سهام در نظر گرفت عبارتند از:
- درآمد شرکت (سهام شرکتی که از وضعیت درآمدی بهتری نسبت به سایر شرکت ها برخوردار باشد در اولویت خرید است)
– سود هر سهم (هر چه سودی که به یک سهم تعلق می گیرد (EPS) بیشتر باشد آن سهم برای خریدن جذابیت بیشتری دارد. البته باید توجه داشت که سود، باید واقعی و ناشی از عملکرد مناسب شرکت باشد)
– نسبت قیمت به درآمد هر سهم (P/E): (یکی از معیارهایی است که در کنار سایر معیارها، می تواند در انتخاب سهام مؤثر باشد. پایین بودن نسبت P/E در کنار سایر عوامل مثل امکان رشد بالقوه شرکت و نحوه عملکرد مالی و عملیاتی آن، می تواند نشانه مناسب بودن یک سهم باشد)
– نقدشوندگی (سهامی که مدت زمان فروش آن کوتاه تر باشد یا زودتر به فروش برسد برای خرید مناسب تر است).
با توجه به موارد عنوان شدن در سایت www.irvex.ir امکان تجربه خرید و فروش و آشنایی با بازار سرمایه به صورت مجازی می باشد و نیز بدون ریسک خرید و فروش سهام را تجربه نمائید.
99
آخرین مطالب تالار مجازی بورس ایران
آیا این امکان وجود دارد که برای فروش یا خرید هر سهم خودمان قیمت دهیم و در صورت عدم امکان، قیمتها چگونه برای خرید و فروش مشخص می شود؟ آدرس یا تلفن کلاس های آموزشی را اعلام نمایید. تازه عضو سایت تالار مجازی شدم. چطور میتوان سهامی را که در نظرم هست، بخرم؟ پیشنهاد خرید چه سهامی داده می شود؟ آشنایی با تالار مجازی؟ آیا این درست است که اگر یک روز قبل ازمجمع، سهام شرکتی را خریداری نمایید، از تمام سود سهام سال مالی برخودار می شوید و روز بعد از مجمع می توان سهام را فروخت؟ سهامدار شرکتهایی در بورس هستم، ولی هنوز سودی دریافت نکرده ام. با برگه های سهام به کجا باید مراجعه کرد؟ آیا امکان سرمایه گذاری با هر سنی در بورس وجود دارد؟ دریافت کد معامله گری و مشاوره در شهرستان به چه صورت می باشد؟ ورود به بورس به چه صورت است؟ از کجا باید شروع کرد؟ در قسمت صندوق های سرمایه گذاری، ارزش خالص با ارزش کل خالص چه فرقی دارد؟ چرا نمی شود سهام های خریداری شده در سبدهای دوم و سوم را فروخت؟ چطور می توان آنها را به سبد اول انتقال داد؟ بسته شدن نماد به چه معناست؟ و کی این اتفاق می افتد و برای رفعش چه باید کرد؟ چگونه باید امتیاز خود را در تالار مجازی بورس افزایش داد؟ نحوه فعالیت در تالار مجازی بورس به نحوی که منجر به افزایش بازدهی شود، را توضیح دهید. آیا می شود از طریق اینترنت خرید فروش سهام کرد؟ برای وارد شدن به بورس چه مقدار سرمایه نیاز هست و اینکه باید به چه صورت کار کرد که کمترین ضرر کرد رو داشته باشد؟ صندوق سرمایه گذاری چیست؟ شاخص‌های بورس (1)، شاخص کل بیانگر چیست؟ انتخاب کارگزاری به چه صورت است؟ تقسیم سود واحدهای شرکتهای مختلف معمولا درچه بازه ای صورت می گیرد؟ اگر شرکتی از بورس خارج شده است به چه صورت اقدام نمائیم؟ آدرس سایت های اصلی مرتبط با بازار بورس: دریافت کد معامله گری و مشاوره در شهرستان به چه صورت می باشد؟ ورود به بورس به چه صورت است؟ از کجا باید شروع کرد؟ در قسمت صندوق های سرمایه گذاری، ارزش خالص با ارزش کل خالص چه فرقی دارد؟ چه موقع باید سهام خودم را بفروشم؟ تالار مجازی بورس ایران در هفتمین جشنواره وب ایران جوایز مسابقات کوتاه مدت چه چیزی است و به چه صورت اعلام می شود؟ سرمایه گذاری در بورس چه مزایای دارد؟