رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

رسانه اطلاع رسانی کلوب , information

رسانه اطلاع رسانی کلوب

بیشتر
97/02/20 06:42

دوستان و کاربران عزیز سایت کلوب سلام همانطور که اطلاع...

رسانه اطلاع رسانی کلوب
دوستان و کاربران عزیز سایت کلوب سلام

همانطور که اطلاع دارید در حدود 20 هزار کلوب و رسانه در قسمت رسانه های سایت کلوب میزبانی میگردند. تعداد زیادی از این رسانه ها راکد بوده و فعال نمی باشند و علاوه بر اشغال فضای سرور و ایجاد مسائل فنی، عدم نظارت دقیق و مدیریت این رسانه ها مشکلاتی را برای سایت ایجاد مینمایند.

به منظور فعال سازی و اطمینان از نظارت مدیران رسانه ها و کلوبها، تصمیم گرفته شده است که مدیریت رسانه های غیر فعال سایت به سایر کاربران فعال و حاضر سایت کلوب منتقل گردد. بدین منظور، کلوبهایی که صاحبان آنها به مدت بیش از 6 ماه غایب بوده اند، و یا رسانه آنها به مدت 6 ماه پست و یا بحث جدیدی نداشته است، به کاربر "مدیریت کلوبها و رسانه ها" (http://www.cloob.com/name/clubsman) منتقل گردیده و سایر کاربران فعال تحت شرایطی خواهند توانست با مراجعه به کلوب "مدیریت کلوبها و رسانه ها" (http://www.cloob.com/clubsmanage) درخواست مدیریت این کلوبها و رسانه ها را بدهند.

شرایط در نظر گرفته شده برای مدیریت کلوبها و رسانه های راکد به شرح زیر است:

1- کاربر درخواست دهنده نباید در حال حاضر بیش از 2 کلوب تحت مدیریت یا بیش از 3 کلوب تحت معاونت خود داشته باشد.
2- کاربر درخواست کننده به مدت 5 ماه بعنوان معاون کلوب یا رسانه منصوب خواهد شد و در صورتیکه در این مدت فعالیت مناسبی در کلوب یا رسانه انجام گرفته باشد، پس از ارزیابی فعالیت های انجام گرفته، کلوب یا رسانه به کاربر مذکور منتقل خواهد شد.
3- کاربر درخواست دهنده بعد از اتنقال کلوب یا رسانه حق انتقال آن را نخواهد داشت.
4- کاربر درخواست دهنده بعد از انتقال کلوب و رسانه حق تغییر طبقه بندی فعالیت قبلی را نخواهد داشت.

در ضمن از تمام مدیران کلوبها ورسانه ها موکدا درخواست میگردد که در راستای طبقه بندی کلوب یا رسانه فعالیت نمایند در غیر اینصورت مدیریت سایت طبقه بندی کلوب مربوطه را بر اساس مطالب پست شده تغییر خواهد داد.

همچنین به اطلاع مدیران محترم رسا نه ها و کلوبها میرساند که برای ایجاد انگیزه برای فعالیت کیفی و کمی بهتر، به زودی طرح هایی برای تبلیغ و کسب درآمد برای مدیران محترم کلوبها اجرا خواهد شد.

99
265
393
53
آرند تور  , arandtour
سه شنبه 27 شهریور ، 09:42
arandtour.com
ادامه
فرزانه فرشته , farzane_pary
چهارشنبه 21 شهریور ، 18:07
سلام آیا تعداد مطالبی که درروز میشه تو یه کلوب گذاشت محدوده؟ چرا بعد پست چندتا مطلب دگه نمیتونم مطلب بذارم؟
ادامه
هخامنش سعیدی , hakhamanesh_kerman
دوشنبه 12 شهریور ، 23:46
++++++++++++++
ادامه
هیما پوری , hima9696
دوشنبه 12 شهریور ، 16:09

ادامه
فرید محمدی , farid_tak65
جمعه 9 شهریور ، 02:50
www.arasyab.com
ادامه
مجید مردتنها , mandiaha
سه شنبه 30 مرداد ، 11:08
عسلویه پیرازنیروی کارخارجی است
ادامه
مجید مردتنها , mandiaha
سه شنبه 30 مرداد ، 11:07
متاسفانه ازمایرانی ها خائن تروجودنداره...بیشتررشرکتهای پیمانکاری ساختمان وخیلی ازکارخانجات کارگران افغانی وچینی وپاکستانی وعراقی رابه نیروی کارایرانی ترجیح می دهند..جالب اینجاست حقوق کارگرایرانی روزی 50تومان بیشترنییست ولی به به کارگران خارجی چندبرابرحقوق بیشترمی دهند
ادامه
آرتیمان  , electropi.ir
سه شنبه 30 مرداد ، 00:51
مشکل خوده ماییم ، نه افغانیها . کارگر خارجی توی همه کشور ها هستند
ادامه
مجید مردتنها , mandiaha
دوشنبه 29 مرداد ، 18:42
سلام...هم وطنان عزیزبیایدکمپین راه بینداریم واقغانی هارا ازایران بیرون کنیم...میلیون ها افغانی درایران بادرامد روزانه بالای 90هزارتومان دارندباعث بیکاری کارگران جوان ایرانی می شوند..ومیلیون هادلار ارز ایرانی توسط افغانی هاازایران خارج می شود
ادامه
امیر ص , s723a
شنبه 27 مرداد ، 13:34
خب این یه بعد قضیه است بعد دیگر ان مربوط به اعضا کلوب میباشد که هیچ اثری ازشون نیست باید تدبیری اتخاذ بشه که کاربرانی که بیشاز یکسال انلاین نشدن عضوتشون لغو بشه
ادامه
  , yas
شنبه 27 مرداد ، 09:59
اقای محترم لطفا به پیامهای من جواب بدید خانمزارع هم بهتون گفته
ادامه
علی زارع , platin57
پنجشنبه 18 مرداد ، 16:10
آیدی من کوووووو
ادامه
امیر ص , s723a
شنبه 13 مرداد ، 13:52
بنظر من باید کاربرانی که بیش از یکسال بدون فعالیت موندن رو حذف کنند تا مشخص بشه کیا میخوام صادقانه کار کنند
ادامه
بهار  , autumn...
پنجشنبه 4 مرداد ، 11:28
اگه امکان داره کاربرایی هم که لغو عضویت میکنن رو هم کلا پاک کنید .
ادامه
آرتیمان  , electropi.ir
سه شنبه 26 تیر ، 19:36
بله ، ما ایرانی ها تا یکم کارمون میگیره خودمون رو گم میکینم ، حکایت مدیران کلوب هم همین شد
ادامه
آرتیمان  , electropi.ir
سه شنبه 26 تیر ، 16:52
اگر به مدیران سایت کلوب بر نخوره ، این مدیران کلوب رو به صورت دیکتاتوری اداره کردند نه بیطرفانه و طبق قوانین و مصالح کشور و صلاح جامعه و عرف شبکه های اجتماعی .
ادامه
وحـید اَویــتا  , vaheed
سه شنبه 26 تیر ، 16:49
دقیقا... دلیلش اینکه امثال من از کلوب رفته اند و فعالیتشون جاهای دیگه انجام میدن همین هستش که این قوانین و سیاست های هر وقت میای میبینی تغییرش میدن .. اینا باعث میشه امثال من مدیر بیشتر از کلوب زده بیشیم ... چرا فعالیت و وقت و هزینه کنیم وقتی فردا به خاطر مشکلات زندگی مثلا 6 ماه نبودیم بیای کلوب و رسانه ت منتقل دادن به کسی .. شما باشید اینجا وقتت هدر میدی؟؟؟ من شبکه ها اجتماعی دیگه پیج ها چند ده هزار و چندصد هزار عضوی دارم فعالیتم میکنم بدون هیچ مشکلی ... چرا بخوام فعالیتم در اینجا هدر بدم؟؟؟
ادامه
آخرین مطالب رسانه اطلاع رسانی کلوب
مسدود سازی کاربران جعلی بروزرسانی در شرایط کلوب و رسانه قطع سرویس چندین ساعته ضمن سلام و عذر خواهی از کاربران... دوستان و کاربران عزیز سایت کلوب سلام همانطور که اطلاع... افزایش حریم شخصی در سایت کلوب با تغییر تنظیمات قطع سرویس 2.5 ساعته برنامه تیم جدید برای توسعه و تغییرات کلوب نظر سنجی کلوب کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! کانال رسمی اطلاع رسانی سایت کلوب بر روی پیامرسان تلگرام تغییرات کلوب با هدف حمایت از محتوای ارزشمند با عرض پوزش نسبت به اختلالات اخیر در سیستم گفتگوی... نکاتی در مورد درخواست تغییر نام رسانه تعلیق رسانه های متخلف و جلوگیری از اجحاف در حق رسانه های سالم تغییر نام رسانه های عمومی به تخصصی اطلاعیه شماره 2 تغییرات طبقه بندی سایت کلوب اطلاعیه تغییرات طبقه بندی سایت کلوب برچسب (هشتگ) ، امکانی جدید برای بازدید بیشتر و بهتر مطالب شما تشویق و حمایت رسانه های پرمحتوا و هدفمند افزوده شدن امکان سهم دهی در اشتراک گذاری به معاونان اعمال محدودیت به دلیل استفاده از ربات ها