قلب , heart_ghalb

قلب

قلب , heart_ghalb

قلب

110,635نــــفــــــر
عضو شده اند
110,635نفر عضو شده اند
90/01/2 21:46

51 مركز در 18 شهرستان استان تهران برای اسكان نوروزی...

قلب
51 مركز در 18 شهرستان استان تهران برای اسكان نوروزی فرهنگیان آماده شد
51 مركز در 18 شهرستان استان تهران برای اسكان نوروزی فرهنگیان آماده شد خبرگزاری فارس: مدیركل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: 51 مركز اسكان در 18 شهرستان یا نواحی آموزش و پرورش این اداره كل برای استفاده فرهنگیان و خانواده‌های آنان در ایام عید نوروز پیش‌بینی و تجهیز شده است.
رحیم زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینكه مبلغ 184 میلیون تومان اعتبار برای بازسازی تجهیزات اسكان‌ به ستاد اسكان نوروزی مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران پرداخت شده است، افزود:51 مركز اسكان با ظرفیت 606 اتاق در هر مركز، در 18 شهرستان یا نواحی آموزش و پرورش این اداره كل برای استفاده فرهنگیان و خانواده‌های آنان در ایام عید نوروز پیش‌بینی و تجهیز شده است.

زمانی ادامه داد: فرهنگیان متقاضی می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اماكن اسكان‌، نوع تجهیزات و آشنایی با مدیران مدارس محل اسكان‌ به پایگاه اطلاع‌رسانی www.teo.ir مراجعه كرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت كنند.

مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینكه پذیرش مسافران فرهنگی در مدارس محل اسكان از 26 اسفندماه امكان‌پذیر بوده است، خاطرنشان كرد: میهمانان فرهنگی در صورت مواجهه با هرگونه مشكلی در خصوص استفاده از اماكن محل اسكان در سفرهای نوروزی می‌توانند به مدیریت آن مكان مراجعه كنند و در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب، با شماره‌ 3 ـ 55304090 تماس بگیرند.

وی خاطرنشان كرد: 320 نفر در حوزه اداره كل و مناطق تابعه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به صورت 24 ساعته در نوبت‌‌های صبح تا شب، پاسخگوی فرهنگیان در رابطه با مشكلات احتمالی آنان در زمینه اسكان خواهند بود
99