دکترمحمدباقر قالیباف , ghalibaf_ir

دکترمحمدباقر قالیباف

دکترمحمدباقر قالیباف , ghalibaf_ir

دکترمحمدباقر قالیباف

23,657نــــفــــــر
عضو شده اند
23,657نفر عضو شده اند
96/04/13 14:00

حجت الاسلام سیدمحمود دعایی در مراسم بهره‌برداری از...

دکترمحمدباقر قالیباف
حجت الاسلام سیدمحمود دعایی در مراسم بهره‌برداری از باغ کتاب تهران:

حمایت شهردار تهران از اهالی فرهنگ قابل تقدیر است.
همه گرایش‌های مختلف فرهنگی و سیاسی به آقای قالیباف علاقه‌مند هستند. اقدامات و خدمات ایشان باعث شده جامعه فرهیخته و قدرشناس آقای قالیباف را رها نکند.

مدیر مسوول روزنامه اطلاعات از حمایت و کمک شهردار تهران به اهالی فرهنگ در دوران تصدی شهرداری تهران، قدردانی کرد.

به گزارش جماران، سیدمحمود دعایی در مراسم افتتاح مجموعه فرهنگی باغ کتاب تهران اظهار کرد: من دیرپاترین مسوولی هستم که از سال 59 در مسوولیت خود در روزنامه اطلاعات حضور دارم. امام (ره) این مسوولیت را به من واگذار کردند و بعد از ایشان مقام معظم رهبری هم این مسوولیت را تنفیذ کردند. البته این دلیل بر این نیست که من ویژگی خاصی داشتم بلکه تحمل، بزرگواری و صبر کسانی که من را در این مسوولیت قرار داده‌اند، موجب این حضور طولانی بوده است. بر همین اساس از طرف جامعه مطبوعاتی از آقای قالیباف تقدیر می‌کنم.

وی افزود: آقای قالیباف بدون در نظر گرفتن جهات فکری و گرایش‌های سیاسی مطبوعات، در شرایطی که مسوولان رسانه نیازی داشتند، نیاز آنها را برطرف می‌کردند و جامعه مطبوعاتی مدیون بزرگواری‌های ایشان است.

دعایی با اشاره به حضور چهره‌های مختلف فرهنگی در مراسم افتتاح باغ کتاب تهران یادآور شد: جمعی که در این مراسم حضور پیدا کردند گواه بر این است که همه گرایش‌های مختلف فرهنگی و سیاسی به آقای قالیباف علاقه‌مند هستند.

وی اضافه کرد: بخشی از خدمات شهرداری تهران در این فرصت بیان شد اما چند نمونه دیگر از آن نیز باقی مانده است. آقای قالیباف در دوران فعالیت خود حریم و حرمت بزرگان را نگاه داشت و اولین اقدامش بازسازی برای مرحوم دکتر علی شریعتی و پس از آن برای مرحوم شهید مطهری، شهید مدرس، شهید بهشتی و بزرگان دیگری بود که محبوب بودند و روز به روز به فراموشی سپرده می‌شدند. همچنین آقای قالیباف مجموعه جماران را بازسازی کرد و حرم امام (ره) هم اگر همت و مساعدت ایشان و علاقه ایشان به امام(ره) نبود، به این زودی و زیبایی به اتمام نمی‌رسید.

مدیر مسوول روزنامه اطلاعات خاطرنشان کرد: آقای حسن حبیبی که انسان فرهیخته و نازنینی بود و با پاکی زندگی کرد، امیدی داشت که با آقای قالیباف مطرح کرد و ایشان ناامیدش نکرد. آقای قالیباف موزه امیرکبیر ایشان را بازسازی کرد. همین اقدامات باعث می‌شود جامعه فرهیخته و قدرشناس آقای قالیباف را رها نکند. ضمن این‌که ایشان یاران خوبی را انتخاب کرد و باعث شد خدمات ارزشمندی ارائه شود. مردم هم خدمتگزارانشان را فراموش نمی‌کنند.

دعایی در پایان اضافه کرد: در مواردی که ما نیاز به ملاقات آقای قالیباف داشتیم ایشان یا ما را به صبحانه پیش از طلوع آفتاب دعوت می‌کرد یا برای نماز مغرب دعوت می‌کرد و به راحتی می‌پذیرفت و اگر خواسته منطقی‌ای وجود داشت، اجابت می‌کرد.

99
4
1
5
بهرام صادقی , bahramsadeghi68
سه شنبه 13 تیر ، 17:58
درود بر مرد منصف حاج آقا دعایی
ادامه
آخرین مطالب دکترمحمدباقر قالیباف
دکتر محمد باقر قالیباف و دکتر محمدعلی نجفی محمدعلی... تقدیر دکتر قالیباف از استاد ژاله علو اختتامیه ششمین... دکتر قالیباف و استاد جمشید مشایخی اختتامیه ششمین... دکتر قالیباف و دکتر علی مطهری آئین نکوداشت دکتر عماد... افتتاح خط ۸ متروی تهران(فرودگاه امام خمینی(ره)) با... دکتر قالیباف در مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست... دکتر قالیباف و دکتر ظریف مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین... دکتر محمدباقر قالیباف طی یادداشتی در واکنش به تحریم... حمید فرخ نژاد بازیگر و تهیه‌کننده سینمای ایران در... دکتر قالیباف و محمود دولت‌آبادی مراسم افتتاحیه مجموعه... دکتر علی لاریجانی رییس مجلس در مراسم افتتاحیه مجموعه... حجت الاسلام سیدمحمود دعایی در مراسم بهره‌برداری از... دکتر محمدباقر قالیباف در مراسم بهره‌برداری از باغ... دکتر محمد باقر قالیباف در دیدار مسئولان، سفرای کشورهای... دکتر قالیباف و سرلشکر رحیم صفوی و دکتر جهانگیری نماز... ... مرتضی الویری در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره شورای... احمد مسجد جامعی در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره... دکتر قالیباف در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره شورای... شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دکتر قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دکتر قالیباف شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه... دکتر محمد باقر قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه شهید... شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دیدار دکتر قالیباف با کودکان کار‬ محمدباقر قالیباف... دکتر قالیباف در مراسم سوگواری حضرت امیرالمؤمنین(ع)... محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون... دکتر محمد باقر قالیباف، عضو اجرایی سازمان جهانی شهرداران... دکتر قالیباف شهردار تهران و مهندس محسن هاشمی معاون...