دکترمحمدباقر قالیباف , ghalibaf_ir

دکترمحمدباقر قالیباف

دکترمحمدباقر قالیباف , ghalibaf_ir

دکترمحمدباقر قالیباف

23,657نــــفــــــر
عضو شده اند
23,657نفر عضو شده اند
96/03/27 18:17

شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی...

دکترمحمدباقر قالیباف
شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی از خط 3:

می توانستیم پروژه ها را قبل از انتخابات افتتاح کنیم اما می گفتند کار سیاسی است/هر پروژه ای آماده شد گفتم در اختیار مردم بگذارید منتظر افتتاح نمانید/ پل تقی آباد حدود 50 روز بهره برداری شده بود و بعد من برای افتتاح رسمی رفتم تا شائبه های سیاسی صورت نگیرد

محمد باقر قالیباف صبح امروز در مراسم افتتاح ایستگاه شهید محلاتی از خط سه مترو تهران و بهره برداری همزمان 4 فاز از تقاطع های غیرهمسطح بزرگراه ارتش گفت: الان هم وظیفه خودمان می دانیم که تلاش کنیم پروژه نیمه تمامی باقی نماند. البته این تصمیم برای الان نیست بلکه کاملا بر اساس یک برنامه مشخصی کار را دنبال می کردیم. افردی که امروز این حرف ها را می زنند نیز توجه داشته باشند می شد این پروژه ها را قبل از انتخابات هم افتتاح کرد اما اگر در آن زمان افتتاح می کردیم، می گفتند کار سیاسی است.

قالیباف یادآور شد: پل تقی آباد حدود 50 روز بهره برداری شده بود و بعد من برای افتتاح رسمی رفتم تا شائبه های سیاسی صورت نگیرد. همچنین در مسیر «یوترن» های شرق به شرق و غرب به غرب بزرگراه ارتش نیز گفتم هر کدام که آماده شده است، منتظر افتتاح نمانید و اجازه دهید مردم از آن استفاده کنند.
وی به جلسه صبح امروز شورای ترافیک شهر تهران برای پل گیشا اشاره کرد و گفت: پل فلزی قدیم گیشا در نقطه خاصی واقع شده است به نحوی که زیر آن خط هفت مترو را در شمال به جنوب داریم، خط شش مترو جنوب شرق به شمال غرب است که مرداد ماه افتتاح خواهد شد. تونل سوم نیز روی این دو تونل مترو این طراحی کردیم که پل قدیمی جمع شود و عبور و مرور را تسهیل کند؛ اما امروز تاکید کردم پل گیشا را به شرطی جمع کنیم که مطمئن شویم می توانیم پروژه را تا ابتدای مدارس تحویل مردم دهیم؛ اگر احساس می کنیم پروژه تا آن زمان تحویل نمی شود، اجازه دهید مدیریت بعدی کار را تمام کند. با توجه به اینکه بخش زیادی از کار در زیر زمین انجام شده و مردم نمی توانند مشاهده کنند.

از مردم به دلیل زحمات اجرای پروژه ها عذرخواهی می کنم
به گزارش محمد باقر قالیباف در بخش ابندایی سخنان خود نیز تصریح کرد: افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی نتیجه زحمات شبانه روز همکاران است که به آنها خداقوت می گوییم. همچنین از همه کسانی که در این محل تردد و زندگی می کنند و ماه ها دچار زحمت شدند، پوزش می خواهیم.
وی افزود: ما تلاش خود را به کار می گیریم تا پروژه ها را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم اما در این مسیر گاهی با مشکلاتی روبرو می شویم که از این بابت از مردم عذرخواهی می کنیم.
99
آخرین مطالب دکترمحمدباقر قالیباف
دکتر محمد باقر قالیباف و دکتر محمدعلی نجفی محمدعلی... تقدیر دکتر قالیباف از استاد ژاله علو اختتامیه ششمین... دکتر قالیباف و استاد جمشید مشایخی اختتامیه ششمین... دکتر قالیباف و دکتر علی مطهری آئین نکوداشت دکتر عماد... افتتاح خط ۸ متروی تهران(فرودگاه امام خمینی(ره)) با... دکتر قالیباف در مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست... دکتر قالیباف و دکتر ظریف مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین... دکتر محمدباقر قالیباف طی یادداشتی در واکنش به تحریم... حمید فرخ نژاد بازیگر و تهیه‌کننده سینمای ایران در... دکتر قالیباف و محمود دولت‌آبادی مراسم افتتاحیه مجموعه... دکتر علی لاریجانی رییس مجلس در مراسم افتتاحیه مجموعه... حجت الاسلام سیدمحمود دعایی در مراسم بهره‌برداری از... دکتر محمدباقر قالیباف در مراسم بهره‌برداری از باغ... دکتر محمد باقر قالیباف در دیدار مسئولان، سفرای کشورهای... دکتر قالیباف و سرلشکر رحیم صفوی و دکتر جهانگیری نماز... ... مرتضی الویری در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره شورای... احمد مسجد جامعی در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره... دکتر قالیباف در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره شورای... شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دکتر قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دکتر قالیباف شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه... دکتر محمد باقر قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه شهید... شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دیدار دکتر قالیباف با کودکان کار‬ محمدباقر قالیباف... دکتر قالیباف در مراسم سوگواری حضرت امیرالمؤمنین(ع)... محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون... دکتر محمد باقر قالیباف، عضو اجرایی سازمان جهانی شهرداران... دکتر قالیباف شهردار تهران و مهندس محسن هاشمی معاون...