دکترمحمدباقر قالیباف , ghalibaf_ir

دکترمحمدباقر قالیباف

دکترمحمدباقر قالیباف , ghalibaf_ir

دکترمحمدباقر قالیباف

23,657نــــفــــــر
عضو شده اند
23,657نفر عضو شده اند
96/03/24 16:26

محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون...

دکترمحمدباقر قالیباف
محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس:

در سال های اخیر تغییرات تهران، آن قدر با سرعت و چشمگیر بوده که نمی توان به سادگی از کنار این تغییرات عبور کرد و نادیده شان گرفت

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: طی سال های گذشته تغییرات تهران چشمگیر بوده است.

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت، اظهارکرد: در سال های اخیر تغییرات تهران آن قدر با سرعت و چشمگیر بوده که نمی توان به سادگی از کنار این تغییرات عبور کرد و نادیده شان گرفت.

وی با بیان اینکه رشد و گسترش فضای سبز، ایجاد اماکن تفریحی و تعدد پروژه های عظیم عمرانی درشهر قابل توجه است، افزود: شرایط طی دهه اخیر به گونه ای شده که وقتی یک نفر فقط چند ماه از شهر خارج می شود و باز می گردد متوجه این تغییرات خواهد شد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با این همه معتقدم برای حل مشکلات کلان این شهر باید مسئولان دست به دست هم بدهند، خاطرنشان کرد: در این باره شهروندان نیز باید مشارکت داشته باشند تا شهری در خور مردم بسازیم.
99
4
2
5
بهرام صادقی , bahramsadeghi68
چهارشنبه 24 خرداد ، 19:44
مثل آقای تابش عزیز که اصلاحطلب هستند
ادامه
بهرام صادقی , bahramsadeghi68
چهارشنبه 24 خرداد ، 19:40
همه ی افرادی که انصاف داشته باشند از موفقیت ها و پیشرفت های عظیم و بی سابقه ی تهران در دوره مدیریت دکتر قالیباف میگویند
ادامه
آخرین مطالب دکترمحمدباقر قالیباف
دکتر محمد باقر قالیباف و دکتر محمدعلی نجفی محمدعلی... تقدیر دکتر قالیباف از استاد ژاله علو اختتامیه ششمین... دکتر قالیباف و استاد جمشید مشایخی اختتامیه ششمین... دکتر قالیباف و دکتر علی مطهری آئین نکوداشت دکتر عماد... افتتاح خط ۸ متروی تهران(فرودگاه امام خمینی(ره)) با... دکتر قالیباف در مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست... دکتر قالیباف و دکتر ظریف مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین... دکتر محمدباقر قالیباف طی یادداشتی در واکنش به تحریم... حمید فرخ نژاد بازیگر و تهیه‌کننده سینمای ایران در... دکتر قالیباف و محمود دولت‌آبادی مراسم افتتاحیه مجموعه... دکتر علی لاریجانی رییس مجلس در مراسم افتتاحیه مجموعه... حجت الاسلام سیدمحمود دعایی در مراسم بهره‌برداری از... دکتر محمدباقر قالیباف در مراسم بهره‌برداری از باغ... دکتر محمد باقر قالیباف در دیدار مسئولان، سفرای کشورهای... دکتر قالیباف و سرلشکر رحیم صفوی و دکتر جهانگیری نماز... ... مرتضی الویری در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره شورای... احمد مسجد جامعی در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره... دکتر قالیباف در نشست مشترک منتخبان پنجمین دوره شورای... شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دکتر قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دکتر قالیباف شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه... دکتر محمد باقر قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه شهید... شهردار تهران در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... قالیباف در مراسم افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی... دیدار دکتر قالیباف با کودکان کار‬ محمدباقر قالیباف... دکتر قالیباف در مراسم سوگواری حضرت امیرالمؤمنین(ع)... محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون... دکتر محمد باقر قالیباف، عضو اجرایی سازمان جهانی شهرداران... دکتر قالیباف شهردار تهران و مهندس محسن هاشمی معاون...