امام زاده عبدالله(ع) , garibtuoiserkan

امام زاده عبدالله(ع)

امام زاده عبدالله(ع) , garibtuoiserkan

امام زاده عبدالله(ع)

7,172نــــفــــــر
عضو شده اند
7,172نفر عضو شده اند
94/10/11 07:45

دلسوزی دیکتاتورهای بحرین برای مردم اهواز !!!

امام زاده عبدالله(ع)

بحرین چهل عضو پارلمان بحرین در اقدامی گستاخانه خواستار به رسمیت شناخته شدن استان خوزستان ایران، به عنوان یک کشور عربی تحت اشغال شدند.

به گزارش «نماینده» به نقل از "الشرق الا‌وسط"؛ چهل عضو پارلمان بحرین، با امضاء تفاهم‌نامه‌ای فیمابین که پنج نفر از همکارانشان به هیئت رئیسه این پارلمان تحویل دادند، در اقدامی گستاخانه و تجاوزکارانه، خواستار به رسمیت شناخته شدن استان خوزستان ایران، به عنوان یک کشور عربی تحت اشغال شدند.یکی از اعضاء پارلمان بحرین گفت: "این تفاهم‌نامه خواستار احتساب اهواز، به عنوان یکی از سرزمین‌های عربی شده و مردم آن را مردمی عرب خوانده است که تحت اشغال ایران قرار گرفته‌اند. "این تفاهم‌نامه در ادعایی ساختگی، تهران را به اعمال خشونت علیه مردم اهواز در شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی موجود و نبود نقشی عربی متهم کرده است."عبدالله بن حویل" -رئیس کمیته امور خارجی و امنیت ملی پارلمان بحرین- در اظهاراتی گستاخانه و بی اساس گفت: "این تفاهم‌نامه، آرمان ملت های عربی و اسلامی مبنی بر نجات مردم اهواز از ظلم، ستم و اسارت دولت ایران که برای دهه‌های متمادی ادامه داشته است را بازتاب می دهد. این تفاهم‌نامه، آغازی برای انتقال صدای مظلومیت مردم اهواز به جهان خواهد بود؛ مردمی که از سیاست های تبعیض آمیز دولت ایران به شدت رنج می برند. ""عبدالله بن حویل" در ادامه گزافه گویی‌های خود گفت: "کشورهای اسلامی و عربی، خواستار تشکیل کارگروهی برای طراحی چارچوب های اولیه به منظور فعالیت دائم و مستمر در محافل بین المللی با هدف نجات مردم اهواز و سرزمین های آن از استعمار دولت دیکتاتور ایران هستند. "
99
9
4
5
عمار   , em313
جمعه 11 دی ، 10:30
سیاست دامن زدن به قومیتهاکه توسط دشمنان خارجی که تبلیغ می شودوتوسط برخی ناآگاهان داخلی یاخائنین به آن دامن زده میشودباعث توهم وطمع درهمسایگان خودشیفته کشورشده
ادامه
سید هبت اله شفیعی , schafii
جمعه 11 دی ، 08:47
وقتی به بدهکار رو بدهند طلبکار می شود.هنوز شصت سال نشده که بحرین را از ایران جدا کرده اند.ادعای بی اساس می کنند.اصلا ایران بیاید و ادعا کند که رفراندوم کذایی که طبق آن بحرین را از ایران جدا کردند ساختگی و فرمایشی بوده است و باید ملغی شود.
ادامه
آرش کمانگیر , arashk1980
جمعه 11 دی ، 08:29
نمیشه که به خرناس هر خوک نجسی توجه کرد و جواب داد ! ولی احتمالا با عرعردوقان تخم مغول هم مشورت کرده بعد تلفیقی از خرناسه خوک و عرعر الاغو ارائه کرده !
ادامه
آخرین مطالب امام زاده عبدالله(ع)
حدیث از پیامبر اکرم در مورد نماز اول وقت حدیث از پیامبر اکرم در مورد طلاق حدیث از پیامبر اکرم در مورد بهترین یاران حدیث از پیامبر اکرم در مورد قانع بودن ﻧﻪ انسانی ﺑﻨﺪﻩ ﻣﺎﺳﺖ , ﻧﻪ انسانی ﺧﺪﺍﯼ ﻣﺎ رسول الله ﷺ فرمودند فضیلت امام حسین از دیدگاه معصومین علیهم السلام استاد حسن عباسی: انقلابی یا جاش تو زندانه یا داره... جمال خاشقجی که بود؟ بیایید اربعین امساال دعا در جهت تعجیل فرج را تبلیغ کنیم آثار بعضی از گناهان از فرمایشات امام صادق علیه السلام منجلاب تحریم! فقط در ایران اتفاق می‌افتد!... خدا کسی رو بخواد عزیز کنه حتی کاری میکنه که از زبون... اربعین میزبانی امام حسین (ع) قدس در انحصار تروریست ها! رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم: أیما امرأة استعطرت... #کاریکاتور کسانی که دستشون به خون میلیون ها آدم مظلوم... رسانه هایی که آزاد نیستند! امام علی (ع) هر که به مردم نیرنگ بزند، خداوند سبحان... برانداز آتئیست! روز جهانی نابینایان! تیر خلاص FATF زیارتنامه حضرت رقیه سلام الله علیها بنام پدر حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: «فَجَعَل اللّهُ.... أَعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّیْطَانِ الرَّجِیمِ« "یُثَبِّتُ...