شهر عشق , badgirlsclub

شهر عشق

شهر عشق , badgirlsclub

شهر عشق

4,376نــــفــــــر
عضو شده اند
4,376نفر عضو شده اند
94/06/16 18:03

http://nejirom.com/index.php/2/271-آخرین-خبر-از-تبدیل-وضعیت-نیروهای-قراردادی-در-نفت.html

شهر عشق

به گزارش نجیرم به نقل از معاونت توسعه منابع انسانی، دکتر کریم سلحشور درباره چالش‌های نبود سیستم مکانیزه IT، تداخل کارهای اجرائی و مطالعاتی گفت: توسعه سطح کارشناسی حوزه منابع انسانی یکی از اهداف این معاونت بوده تا ارزش‌های سرمایه انسانی به تدریج دچار استهلاک نشود. در این راستا، گرچه در اداره کل آموزش، واحدی به نام پژوهش وجود دارد ولی لازم است پژوهش در اداره‌کل‌های مختلف تقویت شود.

معاون منابع انسانی وزارت نفت افزود: در مورد کارهای اجرائی باید برنامه ریزی صورت پذیرد که دچار روزمرگی نشده و تا آنجا که ممکن است کارهای اجرایی را با تعیین ضوابط و قواعدی به حوزه شرکت های تابعه تفویض کنیم و بر نحوه اجرای آن ها نظارت کنیم که نیاز است بخش نظارتی تقویت شود.

معاون توسعه منابع انسانی همچنین از ایجاد واحد مدیریت اطلاعات در بحث IT ایجاد شده به‌تدریج در سطح همه معاونت و بخش کلان فعالیت خواهد کرد.

توضیحاتی در مورد ماده 10 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت

وی با اشاره به تصویب قانون نفت و همچنین قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت در سال‌های 90 و 91 که توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، تاکید کرد: در قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت موادی است که ساختار، صندوق بازنشستگی صنعت نفت و نظام‌های اداری و استخدامی تاحدودی از قوانین سایر دستگاه‌های دولتی مستثنی شود.

به گفته سلحشور، برای اجرایی شدن این مواد ازجمله ماده 10، باید آیین‌نامه اجرایی تهیه شده و به تصویب برسد که طرح پیشنویس آن آماده شده است. در این پیش‌نویس بیان شده کارکنان حوزه ستادی طبق قوانین قبلی تابع مقررات شرکت‌ها خواهند بود.

آخرین وضعیت حقوق کارکنان در سال 92

نماینده تام الاختیار وزیر نفت درباره حقوق و مزایای کارکنان قرارداد مدت موقت در سالجاری تصریح کرد: درحال نظامند کردن و طبقه بندی مشاغل هستیم که نتیجه آن ایجاد شرایط کاری بهتر برای این کارکنان است.

معاون توسعه منابع انسانی در پاسخ به این سوال که آئین نامه دورکاری در چه مرحله ای است؟ بیان کرد: آیین نامه دورکاری تدوین شده و همه 110 هزار سمت صنعت نفت بررسی و مشاغل دورکارپذیر احصا شده‌ا‌ند؛ بنابراین باید فرهنگ و زیر ساخت های آن برای اجرا در سازمان فراهم شود.

احتمال برگزاری آزمون تخصصی برای قراردادی‌های مدت معین و مدت موقت

وی در خصوص تعیین تکلیف کارکنان قراردادی مدت معین تاکید کرد: باید در زمینه جذب نیروی انسانی بازنگری کلی صورت پذیرد زیرا درحال حاضر تنوع قراردادی زیادی در صنعت نفت وجود دارد (مانند مدت معین، ساعتی، پرکیس و ...). بعد از مشخص‌شدن فعالیت هایی که باید برون سپاری شوند، روند جذب واحدی در نظر گرفته خواهد شد.

این مقام مسئول، ادامه داد: در ابتدا باید ظرفیت سازمانی را همزمان با توسعه فیزیکی گسترش داده و پس از آن، اگر از مجراهای قانونی قابل اجرا باشد آزمون مجزائی برای نیروهای قراردادی مدت معین و مدت موقت برگزار کنیم.

سلحشور با اشاره به اهمیت مدیریت دانش یادآوری کرد: هر فرد سازمانی که بازنشست می‌شود، دارای دانش تجربی است که باید جمع اوری و منتقل شود؛ فردی که در آستانه بازنشستگی است باید دانش خود را منتقل کند. به‌این منظور نیاز است زمینه انتقال دانش فراهم و بسترسازی مناسب صورت پذیرد.
نظرات
99
    آخرین مطالب شهر عشق
    سلام بچه هاکجایید شما کبوتر با کبوتر چیپس با ماست دروغ میگه طرف خوشکل تراز... ین کدبفرست واسه ایرانسل بهت جایزه هزارتومانی میده... ین کدبفرست واسه ایرانسل بهت جایزه هزارتومانی میده... ملائک را میفرستم روی زمین تا دلهای شکسته را برایم... وقتی میای تو نت .... ما انقدر فقیریم که .... ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﯼ ﺩﺭﺳﺶ ﮔﻔﺖ : ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﻋﻤﺮﻡ ﺭﺍ ﺩﺭﺁﻏﻮﺵ... مردی برای تولد همسرش به شیرینی فروشی محل تلفن زد... ☂گنجشکی با عجله و تمام توان به آتشی نزدیک می شد و... http://media.shabaveiz.ir/larg/1394/06/13/IMG01403165.jpg بشنویدو حال کنید اینو از اتاق بغل دزدیدم سلام.. اقای شکوری روزی که ما اومدیم اینجا شهر ارواح نبود دهکده عشق بود ..خرابش کردید ..برش گردونید ما راضی هستیم هکرها اذیتمون کنن ولی خالی ...نباشه اتاقهامون آخرین خبر در خصوص حقوق کارمندان قرارداد مستقیم صنعت نفت بررسی وضع نیروهای قراردادی و پیمانکاری صنعت نفت http://nejirom.com/index.php/2/271-آخرین-خبر-از-تبدیل-وضعیت-نیروهای-قراردادی-در-نفت.html درامد نفتی ۱۱۸ میلیارد دلاری سال ۹۰ چگونه هزینه شد تلکس نفت نیوز: انتصاب رییس جدید امور ورزش و تربیت بدنی نفت ... خانه جنیفر لوپز ، طراحی داخلی پر از لطافت سلام بچه های کلوب شهر عشق کجایین بیاین کلوب من و... سلام .... سلام دوستان خوشحال میشم باز تو کلوب خودتون ببینمتون... 10 گام تا رسیدن به یک گفتگوی بدون دعوا با همسرتان... نشانه های دوست داشتن و ابراز علاقه بعضی‌ها معتقدند... ا 6 ویژگی انسان های دوست داشتنی، دوست داشتنی شوید...