هفته نامه عصر ارتباط , AsreErtebatWeekly

هفته نامه عصر ارتباط

هفته نامه عصر ارتباط , AsreErtebatWeekly

هفته نامه عصر ارتباط

2نــــفــــــر
پسندیده اند
2نفر پسندیده اند
95/08/17 15:35

دور دوم مسابقات OC Showdown ایسوس آغاز شد پس از اتمام...

هفته نامه عصر ارتباط
دور دوم مسابقات OC Showdown ایسوس آغاز شد

پس از اتمام راند اول از سری مسابقات ROG OC Showdown و با پیروزی اورکلاکر آلمانی دور دوم این سری از مسابقات در سایت Hwbot شروع شد. راند دوم از تاریخ 28 اکتبر تا 28 نوامبر در سایت Hwbot.org در حال برگزاری است. طبق قوانین مسابقه فقط استفاده از خنک‌کننده‌های آبی/بادی مجاز بوده و شرکت‌کنندگان نباید از نیتروژن مایع یا سایر خنک‌کننده‌های با دمای زیر صفر استفاده کنند.
در این راند شرکت‌کنندگان باید در سه آزمون XTU، بیشترین کلاک مرجع مادربورد و Y-Cruncher Pi-1b با هم رقابت کنند. هر دو پلتفرم اینتل و AMD برای مادربوردهای ایسوس مجاز است و در آزمون XTU نتیجه نهایی بر تعداد هسته‌های واقعی پردازنده تقسیم می‌شود. در آزمون Y-Cruncher Pi-1b نیز نهایتاً پردازنده‌های شش هسته‌ای مجاز به استفاده هستند.
جوایز این راند نیز برای نفرات اول تا سوم به ترتیب زیر است:
نفر اول:
ROG Rampage V Edition 10
Seasonic Platinum 1200
Thermal Grizzly 37g
نفر دوم:
ROG Strix RX 480
Seasonic PRIME 850
Thermal Grizzly 37g
نفر سوم:
ROG Strix RX 460
Thermal Grizzly 37g

و یک خبر جالب دیگر هم اینکه نفر آخر مسابقه جایزه‌ای را با نام Underdog prize خواهد برد. این جایزه شامل یک مادربورد Z170i Pro Gaming و یک تیشرت ROG خواهد بود که کمترین نتیجه را نسبت به نتیجه نفر نخست به‌دست آورده است. علاوه بر این جوایز، با شرکت در راندهای بعدی این سری مسابقه می‌توانید بخت خود را در به‌دست آوردن جایزه اصلی که نسل بعدی مادربوردهای سری ROG خواهد بود بیازمایید.

@asreertebatweekly
99
    آخرین مطالب هفته نامه عصر ارتباط
    دارندگان پروانه FCP متوقف شده‌اند بخش " اخبار آنلاین " هفته نامه عصر ارتباط راه اندازی... دور دوم مسابقات OC Showdown ایسوس آغاز شد پس از اتمام... نسخه جدید وب سایت هفته نامه عصرارتباط بارگذاری شد... اهو اپلیکیشن Yahoo Bots را برای اندروید و iOS منتشر... ... محصولات ایسوس برنده 9 جایزه Good Design 2016 شرکت... نگاهی به لنز M.... نگاهی به دوربین Olympus Pen E-PL8 دوربین سبک اما... ... یکی از کارمندان اپل می گوید موبایل بعدی آیفون 8 نام... ... قیمت لپ تاپ @asreertebatweekly عصرارتباط منتشر می کند: ویژه نامه نمایشگاه تلکام... نگاهی به دوربین Canon EOS M5 لذت عکاسی با دوربین... شماره 773 را آنلاین بخوانید asreertebat. ویژه‌خواری در شبکه ملی اطلاعات علی شمیرانی اگرچه... ما نیاز به رویدادی جدید برای دفاع از سایبری هستیم... از این ویژگی جدید iOS ۱۰ استفاده نکنید!... عصرارتباط پلاس، ضمیمه هفته نامه عصرارتباط شماره 773... ... حذف درگاه هدفون از گلکسی S8 پیش از اینکه اپل درگاه... Google Duo Google Duo، یک برنامه اجتماعی است که به‌تازگی... شماره 772 را آنلاین بخوانید: asreertebat. عید قربان عید عبادت و بندگی و عید اطاعت از قادر یکتا... روز سینما مبارک @asreertebatweekly نسخه‌ فیزیکی فصل اول «هیتمن» تاریخ خورد استودیوی... آسیاتک به کاربرانش هدیه می‌دهد شرکت آسیاتک به پاس... عصرارتباط پلاس؛ ضمیمه هفته نامه عصرارتباط شماره 772... ...