افسران جنگ نرم , afsaran

افسران جنگ نرم

افسران جنگ نرم , afsaran

افسران جنگ نرم

36,528نــــفــــــر
عضو شده اند
36,528نفر عضو شده اند
96/10/1 08:26

چه شانسی داشتیم روایتی از همراهی با رهبر انقلاب در...

افسران جنگ نرم
چه شانسی داشتیم
روایتی از همراهی با رهبر انقلاب در بازدید از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

توی یکی از چادرها مردی بود؛ اجازه گرفتم، کفشم را درآوردم و داخل شدم.
حدس زدم چون مرد داخل چادر هست آقا وارد آنجا می‌شوند.
دو زن جوان هم داخل چادر بودند و زنی سن‌دار. چادر را خودشان علم کرده بودند، با نِی و نایلون. حدسم درست بود: آقا جلوی چادر ایستاد.

به کیومرث گفتم: برو جلو تعارف کن. کیومرث دستپاچه بود، بچه را داد بغل یکی از زن‌های جوان و رفت جلوی ورودی چادر.
کیومرث دست دراز کرد و دست داد. آقا دستش را نگه داشت و داخل شدند؛ سلام و علیک کردند.

کیومرث گفت: نور آوردید. آقا با همه احوالپرسی کردند و بعد به نی‌ها اشاره کردند و چادر و پرسیدند: این‌ها را خودتان ساختید؟ زن‌ها جواب مثبت دادند.
آقا دعایشان کردند؛ یک قدم جلوتر رفتند و با نوک انگشت‌ها لپ بچه‌ای که بغل یکی از زن‌ها بود را گرفتند و بعد همان نوک انگشتانشان را بوسیدند.

خیلی زود هم از چادر خارج شدند. همراه آقا پسرشان هم داخل آمدند.
وقت بیرون رفتن شنیدم که یکی از زن‌ها به دیگری گفت: چه شانسی داشتیم، بزرگترین افتخار نصیبمان شد.
99
27
1
14
پرنیان سپهر , 4246
جمعه 1 دی ، 09:13
کاش جور دیگه ای به مردم خوب و قانع ما میرسیدن
ادامه
آخرین مطالب افسران جنگ نرم
«اس‌۳۰۰» ایرانی از «اس۴۰۰» روسی بهتر است تغییرات... وزارتخانه ظریف وقتی توان پیگیری بازداشت خلاف قواعد... ادبیات کم سابقه در روزنامه‌های اصلی آمریکا برای رهبران... دبیر-اجرایی-fatf-هیچ-تضمینی-برای-خروج-ایران-از-فهرست-سیاه-وجود-ندارد-ایران-باید-استثنا‌هایی-که-برای-برخی-گروه‌ها-در-نظر-گرفته-را-بردارد... هشدار-پلیس-به-دور-دور-بچه-پولدارها-با-شیر-و-پلنگ-عکس... دولتِ زنده باد مخالف من بدون متن قهرمان ملی واقعی #شاهین_ایزدیار و #محسن_باباصفری... فریبکاری یک جریان سیاسی مسخره است؛ کسانی مدعی "شفاف‌سازی"... جهانگیری: با نفت بالای ۸۰ دلار اگر نصف گذشته هم نفت... جلیلی‌: در برجام با فهم‌ مخالفت خود را اعلام کردیم‌... تو فرانسه مردم ماهی یکبار همچین بازاری درست میکنن... پشت_پرده اتهام زنی جدید جان بولتون در رابطه با سلاح... زیباکلام:پس از ۱۳آبان که به ادعای آمریکا دورجدید... الکل همچنان در ایران تلفات می دهد؛ ۶۹ کشته در یک... معنی واقعی توحش را در دانمارک ببینید اینجا جهان اول... روزنامه ترکیه ای قاتل خاشقچی را معرفی کرد روزنامه... عربستان و محمد بن سلمان در مخمصه ای جدید جمال خاشقچی... نقش FATF را در این توصیه نامه نمی‌بینید؟... ارسال 500 کامیون سلاح به تروریست های سوریه روزنامه... ! بدون متن دوست و دشمن خودتون رو بشناسین ۹۵درصد عرضه وتقاضای ارز در کشور دولت صورت می گیرد.... زیر پوست تمدن غربی ️بریتانیا صاحب اولین وزیر 'پیشگیری... داریوش سجادی فعال اصلاح طلب در واکنش به اظهارات پروانه... الگوی نئولیبرالی اقتصاد را در شرایط بحران نگه خواهد...