کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
بازگشت
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
3 سال پیش
سلام ... نوروز پیام آور مهر و دوستی است و تكرار خاطرات و روزهای خوش، در کلوب سال های سال است که هم قدم و هم فکر پیش رفته ایم و حال نوروز بهانه ای شد تا با هم از این خاطرات سخنی بگوییم. در هر لحظه از این سال ها تلاش ما بر آن بود که در این دنیای مجازی مکان و فرصتی فراهم ایجاد نماییم که تمام خواست های کاربران را بر آورده گردد. طراحی و برنامه نویسی های متفاوت، مطالعات فراوان برای شناخت هرچه بیشتر فرهنگ حاکم بر کاربران و در نهایت ارائه مکانی برای به اشتراگ گزاری تجربه ها و آگاهی ها در کنار اخبار و اطلاعات روز... و حال در سال جدید نیز دست خالی نیستیم طراحی جدید کلوب با تنظیماتی ساده تر در سال آینده در کنار صفحه هنرمندان و چهره ای سرشناس خدمت جدید ما برای شما دوستان عزیز است امید داریم که در این سال جدید با حمایت شما دوستان باز هم بتوانیم این دنیای بیکران را در جهت نیاز مخاطبان آنلاین امروز دگرگون سازیم.
ادامه
99
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
بر شانه 9 سالگی...
ما و شما امروز 9 ساله شدیم.
هنوز گاهی در کنار هم بودن ما "مجازی" خوانده می شود. اما این همه امید، این همه بیم و همه ی تلاش های ما هیچ کدام نشانی از مجازی بودن ندارد. واقعیت، همین حضور ماست. امیدواری ما به تداوم کار و ارتقا سطح کیفی کلوب، به همراهی های شماست. کاستی ها را به ما گوشزد کنید تا در کنار هم، دفتر فردا را آنطور که شایسته است، ورق بزنیم.
ادامه
تیم مدیریت سایت - کلوب , admin
رسانه ، یک تغییر راهبردی

سلام به همه کاربران ، بخصوص مدیران و معاونان کلوب های سایت. @};-

مدت ها بود که مدیران و معاونان کلوب های کوچک و بزرگ  سایت از  هزینه های زیاد مدیریتی و عدم  توجه تیم مدیریت کلوب دات کام  به فعالیت های زیاد خود گلایه داشتند.

انتظارات متفاوت بود ، از کمک های کوروبی تا تبلیغات ارزان تر کلوب ها و ...

این موضوع مورد تحلیل قرار گرفت و حتی از چندین نفر از مدیران کلوب ها در تهران دعوت شد و جلسه برای جمع آوری بهتر اطلاعات و بررسی دقیق تر نیازمندی ها تشکیل گردید.

چند اشکال بزرگ شناسایی شد .

الف - حجم فعالیت و ورود اطلاعات کلوب ها برای نگاه داشتن همیشگی در صفحه تغییرات کلوبهای بخش خانه کاربران به شدت بالا بود.
ب - نیاز مورد الف ، بخش عمده ای از انرژی تیم مدیریتی یک کلوب را برای رشد و حفظ رتبه کلوب ،  تلف می کرد .
ج - پویا و کاربردی نگاه داشتن بحث های کلوب ها بسیار سخت و کم اثر ، و در بیشتر مواقع کم فایده بود.
د - عدم وجود آمار مناسب از بازخورد فعالیت های مدیران باعث حرکت کور و بدون برنامه آنها شده بود.


از مجموع این اشکالات دو سرویس مناسب بدست آمد.

1 - ایجاد شکل تغییر بافته و بهینه شده کلوب ها به نام رسانه .
2 - ایجاد یک سیستم آمار کامل و دقیق از کلیه بازخوردهای کاربران نسبت به یک کلوب و یک رسانه.


رسانه محدودیت ها و مزایای  ویژه خود را دارد . با اینکه  ورود اطلاعات در رسانه روزانه حداکثر 20 مورد است ولیکن نمایش  محتوای آن در صفحه اول و لابه لای  تغییرات دوستان کاربران، قدرت تاثیر گزاری قابل توجهی به آن داده است . برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

در آزمایش حدودا 1 ماهه  ما  مقاله های درج شده در یک رسانه ، با توجه به سیستم آماری جدید در ابتدا 12 برابر و امروز بیش از  44 برابر اثر گزار تر و پربازخورد تر از یک کلوب  از  منظر کامنت گذاری ، پسندیدن ، بازدید و  داغ شدن ،  است.

کسانی که به پیشنهاد ما و یا خودشان کلوب خود را به رسانه تبدیل کردند کاملا بر این مطلب گواه اند.


کلوب های قدیمی که تاریخ ایجاد آنها پیش از این مطلب می باشد ، برای تغییر کاربری کلوب خود  به رسانه ، می توانند به مرکز پشتیانی درخواست دهند.

نکته مهم برای مدیران : این اختلاف بدان معنی نیست که همه کلوب های سایت بخواهند به رسانه تبدیل شوند ، رسانه و کلوب هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده اند. اگر هدف شما بحث و گفتگو و خصوصی سازی اطلاعات است ، نیاز به یک کلوب دارید و اگر هدف شما صرفا نشر آزاد اطلاعات است شما به یک رسانه نیاز دارید.

برای نمونه می توانید دو گراف ذیل را برای مقایسه اختلاف یک کلوب و یک رسانه با تعداد عضو مشابه (حدود 50 هزار  عضو ) بررسی کنید.ما سعی می کنیم مشکلات را ار راه صحیح ، معقول و همه جانبه حل کنیم تا سالها موثر و مناسب بمانند.
ادامه