شبکه ی مجازی آستان , astaan.ir

شبکه ی مجازی آستان

شبکه ی مجازی آستان , astaan.ir

شبکه ی مجازی آستان

68,814نــــفــــــر
عضو شده اند
68,814نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست شبکه ی مجازی آستان ایجاد شده است.
وب سایت رسمی شبکه مجازی آستان حاوی اخبار تحلیلی مسایل و رویدادهای روز جامعه و نظرات کارشناسان و چهره‌های سرشناس و فعالان سیاسی کشور ایران می باشد. وابسته به آستان مطهر حضرت امام خمینیشبکه ی مجازی آستان مکانی برای گفتنی های ناگفته نسل جوان به بزرگان نظامwww.astaan.irوب سایت رسمی شبکه مجازی آستان حاوی اخبار تحلیلی مسایل و رویدادهای روز جامعه و نظرات کارشناسان و چهره‌های سرشناس و فعالان سیاسی کشور ایران می باشد. وابسته به آستان مطهر حضرت امام خمینیشبکه ی مجازی آستان مکانی برای گفتنی های ناگفته نسل جوان به بزرگان نظامwww.astaan.irمشاهده کامل مشخصات
13 شهریور 1393
اجتماعی
دیگر صفحات شبکه ی مجازی آستان:

www.lenzor.com/astaan.ir

www.instagram.com/astaan.ir

www.facebook.com/astaan.ir

www.twitter.com/astaan.ir

www.plus.google.com/astaan.ir

www.youtube.com/astaan.ir

www.aparat.com/astaanvideo

اعضاء

 • ارومیه دندانپزشک , ashg_t
 • قدیر محمدی , qodrat1324
 • سامــان , mehrhero
 • یوسف گوشکی , purelove1370
 • 68814 نفر

  morebox img
شبکه ی مجازی آستان , astaan.ir
حرف هایم , harfhayam
چـــادر امامــزاده..

چـــادر امامــزاده..
خــانـــــوم شــماره بـدم؟؟؟
خــانـوم خــوشـگِله برسونمت؟؟؟
خـوشـگـلـه چـن لحظه از وقتتو به مــــا میدی؟؟؟ ایـنها جملاتی بود که دخترک در طول مســیر خوابگاه تا دانشگاه می شنید!بیچــاره اصــلا" اهل این حرفـــــها نبود...این قضیه به شـــدت آزارش می داد تا جایی که چند بار تصـــمیم گرفت بی خیــال درس و مــدرک شود وبه محـــل زندگیش بازگردد. به امامزاده ی نزدیک دانشگاه رفت شـاید می خواست گـــلــه کند از وضعیت آن شهرِ لعنتی دخترک وارد حیاط امامزاده شد...خسته... انگار فقط آمده بود گریه کند...دردش گفتنی نبود....!!! رفت و از روی آویز چادری برداشت و سر کرد...وارد حرم شد و کنار ضریح نشست.زیر لب چیزی می گفت انگار!!!
خـدایـا کـمکـم کـن...چـند ساعـت بعد،دختر که کنار ضریح خوابیده بود با صدای زنی بیدار شد...خانوم!خانوم! پاشو سر راه نـشـسـتـی!!! مردم می خوان زیارت کنن!!!دخترک سراسیمه بلند شد و یادش افتاد که باید قبل از ساعت ۸ خود رابه خوابگاه برساند...به سرعت از آنجا خارج شد...وارد شــــهر شد...امــــا...امــا انگار چیزی شده بود...
دیگر کسی او را بد نگاه نمی کرد..!انگار نگاه هوس آلودی تعـقــیبش نمی کرد!!!احساس امنیت کرد...با خود گفت:مگه میشه انقد زود دعام مستجاب شده باشه!!! فکر کرد شاید اشتباه میکند!!! اما اینطور نبود!یک لحظه به خود آمد... دید چـــادر امامــزاده را سر جـــایــش نگذاشته...!!!
ادامه
99
1230
253
584
سارا ف , zerzor
پنجشنبه 23 خرداد ، 20:31
زیبا بود....like
ادامه
آنیتا تاج عروس و سنجاق شنیون , anitaa23
پنجشنبه 23 خرداد ، 20:41
خیلی قشنگ بود
ادامه
نازی باند نوه جمیز , onee
پنجشنبه 23 خرداد ، 22:25
لایک
ادامه
شبکه ی مجازی آستان , astaan.ir
رویال , r_o_y_a_l
شبکه ی مجازی آستان   از  رویال 6 ماه پیش
ادامه
شبکه ی مجازی آستان , astaan.ir
بر سر همسر و سه فرزند شهید چمران چه آمد؟

«تا اینکه تصمیم گرفتم از آمریکا خارج شوم به‌ویژه بعد از جنگ ١٩٦٧ بین اعراب و اسرائیل. شاید بدانید که تهمت و افترا و سرشکستگی عرب و اسلام به‌طورکلی به حدی بود که برای من قابل تحمل نبود. بنابراین تصمیم گرفتم آمریکا را ترک کنم».

روی لینک زیر کلیک کنید و بخونید
ادامه در لینک زیر ......

پسند و پست مجدد بزنید
ادامه
112
32
82
پری سا , pariiisaa
دوشنبه 31 خرداد ، 21:48
چه خودخواهانه تصمیم گرفته راجع به زندگی مشترکشون
ادامه
بابک یاوری , yakov_44
چهارشنبه 2 تیر ، 11:48
چمران عم خودش یه عرب ملخ خور بود
ادامه
بابک یاوری , yakov_44
چهارشنبه 2 تیر ، 11:48
هم
ادامه
شبکه ی مجازی آستان , astaan.ir
امید بابایی , m_khoshgele_qazvin
شبکه ی مجازی آستان   از   10 ماه پیش
ادامه
کامنت بنویسید...
کژال , 65kazhal
شنبه 30 دی ، 17:36
.
و چشم های تو

همان کافه ی دنجی است که

قهوه هایش حرف ندارد !!!!!!.
ادامه
کژال , 65kazhal
شنبه 23 دی ، 14:56
تو را نداشتن شجاعتے میخواهد ڪـہ ندارم .
ادامه
کژال , 65kazhal
شنبه 16 دی ، 17:49
زیباااااااااا
ادامه
شبکه ی مجازی آستان , astaan.ir
امام زاده عبدالله(ع) , garibtuoiserkan
روز عده ای برای منافقین دل می سوزانند که چرا اعدام کردید؟ آنان رئیس جمهور، نخست وزیر و بسیاری از بزرگان کشور را ترور کردند؛ اگر بنا بود که امام(ره) همواره در مقابل این جنایات نرمش نشان می داد که کشور پس از ۳۰ سال هم رنگ آرامش به خود نمی دید.

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،انتشار یک فایل صوتی از آیت الله حسینعلی منتظری درباره ماجرای اعدام تعدادی از منافقین در سال 67، باعث جوسازی و سوءاستفاده معاندان نظام در روزهای اخیر شده است.
در این میان بی بی سی فارسی در یک تقسیم کار مشخص به عنوان راس کمپین تبلیغ به نفع منافقین با توسل به این فایل صوتی، گزارش‎های از پیش تولید شده مفصلی را در ساعت‎های گذشته بر روی خروجی خود برده است.
این در حالی است که فایل صوتی مذکور عملا هیچ موضوع جدیدی نه درباره اصل ماجرا و نه درباره مواضع آیت الله منتظری ندارد و تمامی این موضوعات کمی پیشتر به صورت شفاهی و مکتوب از سوی افراد مختلف عنوان شده بود و امروز فقط یک فایل صوتی درباره آن منتشر شده است.
این در حالی است که سید علی خمینی در ایام ارتحال امام (ره) نکات قابل توجهی را درباره این خط جدید تبلیغی علیه نظام مطرح کرده بود.


حجت الاسلام سید علی خمینی دوازدهم خرداد ماه سال جاری به مناسبت سالگرد رحلت امام (ره) در مسجد فیضیه ماجرای سال 67 را حاصل مدیریت امام دانسته و گفت: چرا معاندان نظام چشم خود را به روی جنایات بی شمار منافقین بسته اند و صرفا اعدام تعدادی از آنها را جنایت می دانند؟
سید علی خمینی ادامه داد: باید نگاه کنیم که چرا انقلاب اسلامی ایران به موفقیت رسید؟ واقعا این طور نبود که وضعیت ایران در زمان تحقق انقلاب اسلامی، بهتر از کشورهای منطقه بود، چرا که در غرب، جنوب، شرق و حتی شمال کشور غائله هایی داشتیم و این مدیریت امام خمینی(ره) بود که آن غائله ها را مدیریت کرد و کشور رفته رفته به آرامش رسید.
او افزوده بود: امروز یک عده ای برای منافقین دل می سوزانند که چرا اعدام کردید؟ آن ها کسانی بودند که در مقابل حکومت ایستادند و جنایاتی کردند که داعش آن ها را نمی کرد؛ آنان رئیس جمهور، نخست وزیر و بسیاری از بزرگان کشور را ترور کردند؛ اگر بنا بود که امام خمینی(ره) همواره در مقابل این جنایات نرمش از خود نشان می داد که کشور پس از 30 سال هم رنگ آرامش به خود نمی دید.
گفتنی است موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره) هم در واکنش به خط تبلیغی جدید بی بی سی فارسی و منافقین، این رفتار را تلاش برای تخریب شخصیت حضرت امام (ره) دانسته و از انتشار مستنداتی در رد ادعاهای آیت الله منتظری خبر داده است.
ادامه
25
7
17
آرش پاک نژاد , 061aras061
سه شنبه 22 فروردین ، 10:45
+
ادامه
 , leilajeghele
سه شنبه 22 فروردین ، 11:53
+++++عالی
ادامه
 , fardin000
شنبه 26 فروردین ، 01:24
فکنم مواد زده که این حرفو زده!
ادامه