کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...
گروه آریان , arianband

گروه آریان

گروه آریان , arianband

گروه آریان

830نــــفــــــر
عضو شده اند
830نفر عضو شده اند
کلوب دوستداران گروه آریانکلوب دوستداران گروه آریانمشاهده کامل مشخصات
6 بهمن 1383
سرگرمی و طنز
پیام ضروری ندارد

اعضاء

 • عباس م , senatorabbas
 • محمدرضا شیخی علی آباد , baran125mohammadreza
 • علی جون , ali_star_11
 • مهرداد        داودی , mehrdad_davoudi
 • شهرام ابهری , 20120208206290314
 • ندا مدیر , p30neda
 • کسری شیرازی , kasrashirazi
 • ثریا , shayly
 • علی محمدی , alimohamadi444
 • سمیرا جون , samira_1990
 • حسین م , khoshkelo_pesar
 • جلال رحمانی , 7766797
 •  , omidalex
 • پیام رحمانی , payam_rahmani
 • هما مقدم نیا , homa10000
 • 830 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • حوادث از همه جای ایران , havadesiran
 • بچه های دوست داشتنی , lovely_childs
 • ماهنامه فصل نو , faslenou
 • بچه های فقه و حقوق دانشگاه یزد , fegh
 • تنهایی و من , tanhaivaman
 • شکلات , chakletclubتبلیغات

گروه آریان , arianband
دهه شصتی ها , 1060club
بازی روزگار را نمی فهمم!بازی روزگار را نمی فهمم! من تو را دوست می دارم ... تو دیگری را ... دیگری مرا ... و همه ما تنهاییم.داستان غم انگیز زندگی این نیست که انسانها فنا می شوند ، این است که آنان از دوست داشتن باز می مانند . همیشه هر چیزی را که دوستداریم به دست نمی آوریم پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم .انسان عاشق زیبایی نمی شود . بلكه آنچه عاشقش می شود در نظرش زیباست !انسان های بزرگ دو دل دارند : دلی که درد می کشد و پنهان است ، دلی که میخندد و آشکار است .همه دوست دارند که به بهشت بروند ، ولی کسی دوست ندارد که بمیرد .عشق مانند نواختن پیانو است . ابتدا باید نواختن را بر اساس قواعد یاد بگیری ، سپس قواعد را فراموش کنی و با قلبت بنوازی .دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم .‏‏اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به یکدیگر نامحدود می شود .عشق در لحظه پدید می آید . دوست داشتن در امتداد زمان . و این اساسی ترین تفاوت میان عشق و دوست داشتن است .راه دوست داشتن هر چیز درک این واقعیت است که امکان دارد از دست برود .
ادامه
99
3
1
قیصر نامدار   , k_n_love
شنبه 12 اسفند ، 16:38
like
ادامه
گروه آریان , arianband
دهه شصتی ها , 1060club
شخصی در یک تست هوش دردانشگاه که جایزه یک میلیون دلاری براش تعیین شده شرکت کرده .


سوالات این مسابقه به شرح زیر میباشد :1-جنگ 100 ساله چند سال طول کشید؟الف-116 سال ب-99 سال ج-100 سال د- 150 سالآن شخص از این سوال بدون دادن جواب عبور کرد .2-کلاه پانامایی در کدام کشور ساخته میشود؟الف-برزیل ب-شیلی ج-پاناما د-اکوادورآن ازدانش اموزان دانشگاه برای جواب دادن کمک خواست .3-مردم روسیه در کدام ماه انقلاب اکتبر را جشن میگیرند؟الف-ژانویه ب-سپتامبر ج-اکتبر د-نوامبرآن شخص از خدا کمک خواست .4-کدام یک از این اسامی اسم کوچک شاه جورج پنجم بود؟الف-ادر ب-البرت ج-جورج د-مانویلآن شخص این سوال رو با پرتاب سکه جواب داد .5-نام اصلی جزایر قناری واقع در اقیانوس ارام از چه منبعی گرفته شده است؟الف-قناری ب-کانگرو ج-توله سگ د-موش صحراییآن شخصاز خیر یک میلیون دلار گذشت . جواب سوالات در پایین اگر شما فکر میکنید که از آن شخص باهوشتر هستید و به هوش او میخندید پس لطفا به جواب صحیح سوالات در زیر توجه کنید :1- جنگ 100 ساله( 1453-1337 میلادی) به مدت 116 سال به درازا کشید .2- کلاه پانامایی در کشور اکوادور ساخته میشود.3- انقلاب اکتبر روسیه در ماه نوامبر جشن گرفته میشود.4- نام کوچک شاه جورج البرت بود.(در 1936 او نام کوچک خود را تغییر داد.)5- توله سگ . در زبان اسپانیایی INSULARIA CANARIA که در فارسی به معنی جزایر توله سگها است .نتیجه اخلاقی : هرگز به ذکاوت خود مغرور نشوید و به دیگران نخندید .
ادامه
3
2
گل رز , mona11262
شنبه 12 اسفند ، 15:52
لایک
ادامه
قیصر نامدار   , k_n_love
شنبه 12 اسفند ، 16:35
like
ادامه
گروه آریان , arianband
دهه شصتی ها , 1060club
اولین ایمیل را یک مهندس انفورماتیک به نام «ری تاملینسون» اواخر سال 1971 ارسال کرداولین ایمیل را یک مهندس انفورماتیک به نام «ری تاملینسون» اواخر سال 1971 ارسال کردایمیل وارد چهلمین سالگرد تولد خود شد. در این راستا یک سایت اینترنتی در طرحی گرافیکی 40 سال تاریخ تکامل پست الکترونیک را به تصویر کشیده است.به گزارش خبرگزاری مهر، در چهل سال اخیر، ایمیل از یک ابزار محدود و قابل استفاده تنها برای تعداد کمی از دانشمندان علوم رایانه به یک ابزار ارتباطاتی پرقدرت در سطوح شخصی و حرفه‌ای تبدیل شده است.اولین ایمیل را یک مهندس انفورماتیک به نام «ری تاملینسون» اواخر سال 1971 ارسال کرد. یک‌سال بعد، این مهندس جوان، یک سیستم ویژه را برای تبادل انفورماتیک پیام‌ها میان دانشگاه‌ها از طریق سیستم یکپارچه اینترنت ARPANET راه‌اندازی کرد.در این راستا، بزرگان فناوری اطلاعات از هم‌اکنون جشن‌های چهلمین سالگرد تولد پست الکترونیک را آغاز کرده‌اند.
ادامه
4
3
گل رز , mona11262
شنبه 12 اسفند ، 15:46
لایک
ادامه
 ﮪـ؁ُـدﮮ , hoda4047
شنبه 12 اسفند ، 16:13
like
ادامه
قیصر نامدار   , k_n_love
شنبه 12 اسفند ، 16:37
lke
ادامه
گروه آریان , arianband
دهه شصتی ها , 1060club
چهارمورد که شما هرگز در مورد موبایل نشنیده ای


اقداماتی وجود دارد که می توان در مواقع فوری و ضروری انجام داد. موبایل شما می تواند یک نجات دهنده زندگی یا یک ابزار فوری برای نجات باشد. اول وضعیت فوق العادهشماره تلفن وضعیت فوق العاده در كشورهای جهان 112 است. در ایران نیز اگر شما حتی در یک مکان خارج از محدوده شبکه موبایل خود قرار داشته باشید، شماره 112 را بگیرید، موبایل در هر شبکه موجود جستجو می کند تا یک تماس وضعیت فوق العاده برای شما برقرار کند. (پلیس، اورژانس، آتش نشانی یا...) و جالب اینکه این شماره حتی زمانیکه صفحه کلید قفل است نیز کار می کند. امتحان کنید. حتی با گوشی بدون سیم کارت نیز میتوانید به شماره 112 زنگ بزنید. دوم آیا تا بحال کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته اید؟ آیا ماشین شما یک دستگاه کنترل از راه دور بدون کلید دارد؟ این وسیله می تواند روزی مفید باشد. یک دلیل خوب برای داشتن یک موبایل: اگر شما کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته باشید،و مثلاً دستگاه کنترل در منزل باشد به موبایل یک نفر در منزل از طریق موبایل خودتان تماس بگیرید. تلفن خود را در حدود فاصله 1 متر از ماشین قرار دهید و از فرد مقابل در منزل بخواهید که کلید کنترل درب بازکن ماشین را فشار دهد، و آنرا نزدیک موبایل خود قرار دهد. قفل ماشین شما باز خواهد شد. با این کار نیاز نیست کسی کلیدها را شخصاً بیاورد. فاصله هیچ تاثیری ندارد. شما می توانید کیلومترها فاصله داشته باشید، اگر شما بتوانید با کسی که ریموت کنترل ماشین شما را دارد ارتباط برقرار کنید، شما می توانید قفل ماشین خود را باز کنید. باور ندارید امتحان کنید و متعجب شوید . من امتحان کردم سوم چگونه یک موبایل دزدیده شده را غیرفعال کنیم؟ برای چک کردن شماره سریال موبایل خود، کلید های زیر را به ترتیب فشار دهید: *#06# یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شود. این شماره مختص دستگاه شما است. این شماره را یادداشت کنید و در جایی امن نگه دارید. هنگامیکه موبایل شما دزدیده می شود، شما می توانید به پشتیبان شبکه خود تماس بگیرید و این کد را به آنها بدهید. سپس آنها قادر خواهند بود دستگاه شما را مسدود کنند، حتی اگر دزدها SIM کارت را عوض کرده باشند. تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد. شما ممکن است نتوانید موبایل خود را بازپس گیرید، اما حداقل می دانید کسیکه آنرا دزدیده است دیگر نمی تواند از آن استفاده کند یا آنرا بفروشد. اگر هر کسی این کار را بکند، دیگر دزدین موبایل هیچ فایده ای نخواهد داشت. چهارم قدرت باطری مخفی شده در نظر بگیرید باطری موبایل شما خیلی کم است. برای فعال کردن کلیدهای #3370* را فشار دهید. موبایل شما با این اندوخته راه اندازی مجدد خواهد شد و موبایل افزایش 50 % در باطری را نشان می دهد. این فضای اندوخته هنگامیکه موبایل خود را شارژ می کنید، خودبه خود شارژ خواهد شد.ادامه
7
2
گل رز , mona11262
شنبه 12 اسفند ، 15:46
جالبه
ادامه
 ﮪـ؁ُـدﮮ , hoda4047
شنبه 12 اسفند ، 16:12
like
ادامه
گروه آریان , arianband
دهه شصتی ها , 1060club
پدیده جوک‌های قومیتی

کمتر کسی منکر جوک گفتن یا به عبارتی لطیفه‌گویی است اما متأسفانه این خصیصه‌ مثبت اجتماعی نیز همچون برخی از پدیده‌‌های مثبت دیگر، طی دهه‌های معاصر به بیراهه کشیده شده( در نظر برخی از کارشناسان حوزه طنز) و بر ضد هدف اصلی به کار رفته است . لطیفه‌های قومیتی بخش عظیمی از لطیفه‌های متداول را نیز در برگرفته‌اند، این روز‌ها با وجود ابزار‌های مختلف ارتباطی از جمله همین پیامک‌‌‌ها (SMS) یا پست‌های الکترونیک( ایمیل) بیش از پیش موجبات شکستن حریم و احترام‌ها را میان هموطنان و اقوام محترم ایرانی سبب شده‌اند. گه گاه مشاهده می‌شود که کارمندی در اداره یا پزشکی در بیمارستان یا مهندسی در محل کار خود، پیامک یا ایمیل دریافتی‌اش را (که اتفاقاً با مضمون جوک‌های قومیتی انتشار یافته) آنچنان با صدای بلند برای همکارانش روخوانی می‌کند که بعید می‌نماید که تا به حال به این صورت، گزینه‌های کاری خود را هم خوانش و پیگیری کرده باشد! و نیز آنچنان از اینکه فلان همکارش را که از فلان دیار و بهمان قومیت است را تحقیر کرده است سرمست می‌شود که آن سر این سرمستی پیداناشدنی است. استان‌هایی چون البرز یا تهران به سبب آنچه "ریزش جمعیتی" از تمام نقاط کشورمان اعلام می‌شود بیش از سایر استان‌ها در ملغمه‌ای به نام "جوکهای قومیتی" گرفتار شده‌اند و به نوعی می‌توان این دو استان را کانون و اشاعه دهنده جوک‌های قومیتی برشمرد. پدیده جوک‌های قومیتی پمنحصر به یک کشور خاص نیست. به طور مثال اسکاتلندی‌ها در تمام دنیا به خست مشهورند؛ اما به یقین این تنها مطلب در مورد آنها نیست و در میان خودشان برای شهرهای مختلف‌شان خصیصه‌ها و به تعبیری نقاط ضعف مختلفی را زیر ذره بین می‌برند و درشت میکنند و بعد به آن می‌خندند. به این پدیده از دو بُعد می توان توجه نمود، از بُعد اینکه اگر ایران واحد و ملّیت واحد را بدون توجه نمودن به تنوع و تکثر قومیتی دنبال نماییم به این نتیجه باید رسید که این جو‌ک‌ها، بله عامل تهاجم و تقابل فرهنگی است. اما از بُعد دیگر و با پذیرفتن این اصل که تنوع قومیت‌ها نشان دهنده گونه‌های رفتاری خاص می باشد که درعین اینکه ممکن است برای قوم و طایفه‌ایی یک ارزش پسندیده‌ایی باشد اما برای یک قوم و طایفه دیگر همان ارزش در همان شرایط ضد ارزش تلقی گردد. در جامعه‌ایی مثل ایران که بسیاری از ارزش‌های جامعه به واسطه معیارهای خاصی مانند نزدیکی به مرکز و ساخت قدرت، میزان دسترسی به منابع قدرت که شامل دانش، اطلاعات، منابع مالی وغیره است برخی هنجارهای خاص در جامعه حاکم می شود که به واسطه دوری از مرکز ، مفهوم خود را از دست داده و حتی ممکن است به مفهومی ضد ارزش تبدیل شود. آنچه حیاتی می‌نماید آن است که بدانیم تنها این سونامی‌های اقیانوس هند و یا دیگر بحور نیستند که درمی‌نوردندو می‌بلعند بلکه باید دانست که سونامی‌های ‌جوک‌های قومیتی نیز اقدامی مشابه یا حتی مهلک‌تر را کمین نشسته‌اند همراه با تخلیص - خبرگزاری مهر


ادامه