آموزش وبلاگ سازی , amozeshweblagsazi

آموزش وبلاگ سازی

آموزش وبلاگ سازی , amozeshweblagsazi

آموزش وبلاگ سازی

77نــــفــــــر
عضو شده اند
77نفر عضو شده اند
کلوب تخصصی ماهواره و DVB Profesion Cloob DVBکلوب تخصصی ماهواره و DVB Profesion Cloob DVBمشاهده کامل مشخصات
22 تیر 1385
فقط راجب DVB , satellite , Network , Download Offline بحث میشود. کاربردی و آموزش .
از بحث های غیره اخلاقی و غیره اسلامی پرهیز شود.در صورت مشاهده برخورد جدی میشود

به علت تغییر نام کلوب حذف عضویت را بزتید با تشکر

اعضاء

 • م ک , mkazemy
 • منصوره , mansoorehf
 • کاوه محمدکریمی , saqqezcloob
 • زهرا آریانی , zahra_ariani
 • 77 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • روانشناسی و دور جنبانی روانی , ravanshenaci_ravani
 • همه چیز در مورد سگ من , sage_man
 • دوستداران برنامه فتوشاپ , lover_photo_shop_cs_cloob
  عناوین بحث ها پاسخها بروز رسانی
1
87/11/11 (20:05)
0
87/11/9 (08:22)
0
87/11/9 (00:42)
آموزش وبلاگ سازی , amozeshweblagsazi
همه چیز در مورد دانلود آفلاین برای تازه‌واردها
همه چیز در مورد دانلود آفلاین برای تازه‌واردها
با داشتن کارت DVB یا همان كارت رسیور یا كارت ماهواره علاوه بر تماشای كانالهای ماهواره‌ای با كیفیت بالا، به دو روش متفاوت میتوان با اینترنت ارتباط برقرار كرد:
وسایل لازم: كارت DVB، كامپیوتر با حافظه و رم بالا، دیش، LNB، سیم آنتن.

حالت اول: با پرداخت مبلغ مشخصی عضو شركتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ماهواره‌ای(مثل OpenSky ) می‌شوید و بعد از آن برای استفاده از اینترنت ماهواره‌ای با سرعت بالا بایستی با یک خط SEND معمولی به اینترنت كانكت شوید تا فایلهای مورد درخواست شما از طریق DVB و با سرعت بسیار بالا دانلود شود . ( در این روش لازم است که شما اشتراك یكی از شركتهای فوق‌الذكر را برای مدت معینی خریداری نموده و برای سند، به اینترنت معمولی كانكت باشید كه نیاز به پرداخت هزینه دارد و رایگان نمی‌باشد )
حالت دوم: بدون اتصال به اینترنت، بدون نیاز به خط سند و بطور کاملا رایگان و فقط بصورت یك‌طرفه ، "دانلود آفلاین " می‌كنید. یعنی فایلهایی را كه افراد دارای اشتراك از طریق اینترنت ماهواره‌ای دریافت می‌كنند شما هم می‌توانید همزمان بصورت آفلاین یعنی بدون اتصال به اینترنت دریافت نمایید.(از طریق نرم‌افزار مستقل و یا نرم‌افزار ماژول كه بر روی برنامه مشاهده كانالها مثل progdvb نصب می‌شود)

برنامه، موزیك، فیلم و هر فایلی كه برای دانلود انتخاب شده باشد را می‌توانید با سرعتی بین 2 تا 4 مگابیت در ثانیه(250 تا 500 كیلوبایت در ثانیه) دریافت كنید كه بسته به ماهواره و فركانس مورد‌استفاده می‌تواند متغیر باشد.
البته این سرعت به این معنی نیست كه تمام فایلهای در حال دانلود سرعت زیادی دارند بلكه سرعت دانلود فایلها بستگی به نوع اشتراك و سرعت دانلود یوزرهای دارای اشتراك دارد.
اگر مشخصات فایل در حال دانلود با تنظیماتی كه شما برای برنامه تعیین كرده‌اید مطابقت داشته باشد، برنامه آن فایل را دریافت خواهد كرد. به طور مثال اگر كاربر دارای اشتراك اینترنت ماهواره‌ای، در حال دانلود یك فایل MP3 باشد، وقتی آن فایل از طرف سرویس دهنده ارسال میشود اگر شما در تنظیمات برنامه‌ای كه برای دانلود آفلاین استفاده می‌كنید، فایلهای MP3 رو هم انتخاب كرده باشید و سایز فایل هم با شرایط انتخابی شما مطابقت داشته باشد، شما هم میتوانید آن فایل را دریافت كنید.
در اینترنت آفلاین، فایل را شما درخواست نمی‌دهید بلكه فایلهایی را كه دیگران درخواست داده‌اند و در حال دانلود هستند، شما هم دریافت می كنید.

مشهورترین این برنامه ها عبارتند از :
OpenSkyClient
SkyNet
Manna
File Grabber

در OpenSky Client با آنکه انتخاب شما محدود به کمتر از 100 فایل در روز است اما این اختیار را دارید که دقیقا فایل مورد نظر را از لیست انتخاب کرده و آن را معرفی کنید تا در زمان مشخصی دانلود شود.(نصب و كار با این برنامه کمی دشوار است و برای تازه‌كارها پیشنهاد نمی‌شود)
در سه تای بعدی تقریبا اختیار در دست شما نیست و فقط می‌توانید پسوند فایل و حجم فایلهای مورد‌نظر را تعیین كنید تا در صورت دانلود توسط كاربران دارای اشتراك اینترنت ماهواره‌ای، برای شما هم دانلود شود.
در این حالت لازم است که فرکانس نرم‌افزار مربوط به دانلود آفلاین را روی یک فركانس که حاوی PIDهای دیتا باشد و همچنین قابلیت دانلود رایگان (همه فرکانسها ندارند) داشته باشد ، تنظیم كرد و با اجرای برنامه شروع به دانلود کرد.(در برنامه Skynet تمامی این تنظیمات در داخل برنامه وجود دارد)

در اینجا روش دانلود آفلاین با نرم‌افزار مستقل Skynet كه استفاده‌كننده زیادی هم دارد توضیح داد�%8 می‌شود كه می‌توانید فایل آموزشی آن را كه بصورت Pdf توسط یكی از دوستان تهیه شده از لینك زیر دانلود كنید.چند نكته:
- به هیچ وجه برنامه رو برای دریافت همه فایلها تنظیم نكنید(فقط فایلهای با فرمت دلخواه را انتخاب نمایید)
- هر قدر سطح گیرندگی كارت شما بالاتر باشد و كامپیوتر دارای حافظه و رم بیشتر باشد و همچنین استفاده دیگری در حین دانلود آفلاین از كامپیوتر نداشته باشید فایلهای دریافتی ناقص، كمتر خواهد بود.
- در حین دانلود نباید مانعی در برابر دیش قرار گیرد حتی برای چند ثانیه.(باعث قطع ارتباط و هنگ كردن برنامه می‌شود كه بایستی برنامه را دوباره اجرا كنیم)
- برای اینكه فایلهای با حجم بالا دانلود شوند بهتر است حجم مینیمم فایلهای دانلودی را پایین نگیرید.(از خیر فایلهای كم‌حجم بگذرید)
- گاهی اوقات دانلود فایلها تا 99% پیش می‌روند و كامل نمی‌شوند كه علت آن بیشتر اوقات مربوط به استفاده از سیستم در هنگام دانلود، بخصوص در فایلهای حجیم هست.(اگر طول نوار دانلود را نگاه كنید در قسمتی از آن خطوط قرمز نازك بصورت عمودی بر روی نوار دانلود قرار می‌گیرند كه مربوط به چند كیلوبایت گم‌شده فایل هست)
- برای دانلود فایلهای حجیم از جمله فرمتهای ویدیویی بایستی زمان زیادی را صرف دانلود بكنید (مثلا زمانی حدود 10 ساعت یا بیشتر)
- معمولا بعضی فایلهای ویدیویی بصورت فشرده و چند تیكه برای دانلود گذاشته می‌شوند، پس بایستی تمامی فایلهای مربوطه را دانلود كرده و آنها را با هم تركیب كنیم.
- اگر گیرنده اصلی فایل، دریافت را متوقف كند، فایل دریافتی شما بلااستفاده خواهد شد.
- اگر ارتباط سرویس دهنده اینترنت با درخواست كننده اصلی قطع شود فایل شما هم از دست خواهد رفت.

كارتهای DVB مختلفی برای دانلود آفلاین وجود دارد از جمله كارت اسكای‌استار و كارت ویژن‌پلاس و كارتهای دیگر، كه این دو كارت استفاده كننده بیشتری دارد و از بین این دو، كارت skystar 2.6d از نظر ساپورت نرم‌افزاری و همچنین قیمت آن محبوبیت بیشتری دارد.(قیمت تقریبی 75-60 هزار تومان)

رای دانلود آفلاین می‌توان از ماهواره‌های:
Express AM 22 53.0°E
Turksat 1C/2A 42.0°E
Arabsat 2B 30.5°E
Astra 19.2°E
Eutelsat W6 21.6°E
Eutelsat W1 10.0°E
Eutelsat W3 07.0°E
و چند ماهواره دیگراستفاده نمود ولی معمولا از ماهواره Eutelsat W3 7.0°E و Turksat 1C/2A 42.0°E كه سرعت زیادی هم دارند استفاده می‌شود.
- بر روی ماهواره هاتبرد فقط یك فركانس رایگان برای دانلود آفلاین وجود دارد كه ارزش دانلود ندارد.(تعداد فایلها برای دانلود بسیار كم هست)
- كانالهایی كه در هنگام جستجوی كانالها با علامت دیسكت نشان داده می‌شوند، كانالهای دیتا هستند كه بعضی از آنها قابلیت دانلود آفلاین دارند و می‌توان از آنها دانلود كرد.
ادامه
99
  آموزش وبلاگ سازی , amozeshweblagsazi
  همه چیز درباره کارت DVB
  همه چیز درباره کارت DVB كارت DVB شاید تا به حال اصطلاح كارت ماهواره یا كارت Receiver به گوشتان نخورده باشد یا شاید هم شنیده باشید اما اطلاعات دقیقی از آن نداشته باشید. بله , تعجب نكنید كارت Receiver یك قطعه سخت افزاریست كه روی كامپیوتر بسته می شود وبه وسیله آن می توان كار Receiver ها را انجام داد(البته با وجود Dish و LNB). اختراع جالبیست و اگر بدانید كه الآن در ایران فروخته می شود ، حتما تعجب می كنید.البته این كارت در اروپا خیلی وقت است كه ساخته شده، اما در ایران تقریبا تازگی دارد وبسیاری از وجود آن بی خبرند.
  اصطلاح كارت ماهواره یا كارت Receiver هم در ایران جا افتاده است و اصطلاح صحیح آن DVB Card است كه DVB مخفف كلمه Digital Video Broadcasting است و از این به بعد جهت تشخیص این كارت ها از Receiver های خانگی از این كارت ها با اسم كارت DVB و از Receiver های متداول با اسم دستگاه Receiver نام خواهیم برد.
  ... و اما ویژگی های این كارت ها:
  1- این كارت ها دو نوعند:
  - یك نوع آن ها این قابلیت را دارد كه خشاب (Cam) به آن بخورد و به خشاب آن هم كارتی وارد می شود كه می توان با آن كانال های كارتی را (بسته به نوع خشاب و كارت ورودی) باز كرد.
  - یك نوع دیگر آن ها اصلا خشاب خور نیست.
  2- نوع خشاب خور از نوع معمولی گران تراست و اینگونه كه گفته می شود خشاب هایشان مخصوص خودشان است وبا خشاب های دستگاه های Receiver فرق می كند و خشاب هایشان هنوز به ایران نیامده است (به گفته فروشنده ها). البته شاید هم در آینده بیاید.
  3- این كارت ها به صورت Internal (داخلی) بسته می شوند و از نوع PCI هستند (مستقیما مثل مودم روی مادربورد بسته می شوند). گرچه در اروپا انواع مختلفی دارند و به صورت USB هم به كامپیوتر متصل می شوند.
  4- برای مشاهده تصاویر تنها به كارت گرافیك (VGA) نیاز دارند و به كارت ویدئو یا كارت Capture و یا كارت TV (TV Tuner) نیاز ندارند.
  5- در هنگام پخش تصاویر، بدون هیچ زحمتی و فقط با فشردن یك دكمه، قادرند صدا و تصویر را بدون هیچ افت كیفیتی ضبط كنند(فرمت ضبط تصاویر بستگی به نرم افزار پخش كننده دارد، ولی معمولا دو فرمت pva و mpg2 استفاده می شوند).
  6- حتی نوع معمولی این كارت ها (كه خشاب نمی خورد) با ترفند های نرم افزاری بسیار بسیار ساده، قادرند تمام كانال های كارتی را كه توسط دستگاه های Receiver در ایران باز می شوند، پخش كنند، كه این ویژگی مزیت نوع معمولی را به نوع خشاب خور بیشتر می كند.
  7- اگر تا به حال از دستگاه های Receiver استفاده كرده باشید و یا از طریق دوستانتان در جریان این دستگاه ها بوده باشید، احتمالا می دانید كه كد كانال های كارتی، هر چند وقت یكبار عوض می شود و بطوریكه الآن در ایران رایج شده است، دستگاه Receiver را به كامپیوتر صل می كنند و كدهای جدید را به آن وارد می كنند و ضمنا كارت وارد شونده به خشاب راهم شارژ می كنند كه بسته به نوع Receiver، كدهای مربوطه داخل فایلی با فرمت مخصوص آن Receiver قرار دارد و برای هر Receiver فرمت فایل مربوطه فرق می كند و هر كسی این فایل ها را در اختیار نداشته و به روز رسانی Receiver از عهده هر كسی بر نمی آید و این برای فروشندگان Receiver ها منبع درآمدی شده است.اما در مورد این كارت ها، چون ترفند نرم افزاری به كار رفته است، لازم نیست زحمتی بكشید و هزینه ای بپردازید، كافیست به اینترنت وصل شوید و كدهای جدید را دریافت كنید! (دوستان هكر قبلا زحمتشو كشیده اند).
  8- به جز همه مزایای گفته شده، یك مزیت مهم دیگر هم نسبت به دستگاه های Receiver وجود دارد و آن قیمت كارت های DVB است كه تقریبا (بسته به انصاف فروشنده و مهارت شما در گرفتن تخفیف!) نصف قیمت دستگاه های Receiver است. البته برای مقایسه قیمتها، آن نوع كارت DVB را كه خشاب نمی خورد با Receiver هایی كه خشاب می خورند مقایسه كنید چون هر دوی آن ها یك كار انجام می دهند و ترجیحی برای دستگاه های Receiver نسبت به كارت های DVB وجود ندارد. اما قیمت كارت های خشاب خور تقریبا معادل قیمت Receiver هاییست كه خشاب نمی خورند.
  به طور خلاصه، كارت های DVB هیچ چیز از دستگاه های Receiver كم ندارد ومطابق آن ها (و حتی راحت تر و سریع تر از آن ها) پیش می روند و به روز می شوند.در مجموع به جز مزایای گفته شده تنها فرقی كه میان این دو وجود دارد اینست كه كارت های DVB از طریق كامپیوتر كنترل می شوند و شاید برای استفاده خانوادگی چندان مناسب نباشند و برای استفاده شخصی ایده آل هستند و ضمنا كیفیت و سرعت ضبط این كارت ها برای كسانی كه به كیفیت و آرشیو كردن اهمیت می دهند، به هیچ وجه با دستگاه های Receiver قابل مقایسه نیست.
  نرم افزار های كارت های DVB :
  این بار قصد دارم درباره نرم افزار های كارت های DVB بگویم. به جز نرم افزاری كه به همراه كارت به شما خواهند داد، نرم افزار های بسیاری وجود دارند كه همان كار را انجام می دهند، اما با یك مزیت بیشتر: كانال های كارتی را نیز باز می كنند.حكمت اینكه بعضی كانال ها كارتی هستند اینست كه صاحبان آن ها بتوانند از طریق فروش خشاب ها و كارت های كانالشان، بخشی از هزینه های كانال را تامین كنند. به همین دلیل شركت های تولید كننده كارت های DVB اجازه ندارند به همراه كارتشون نرم افزاری ارائه كنند كه بتواند این كانال ها را باز كند. اما در عوض كسان دیگری زحمتش را كشیده اند، اما آن ها هم باز به صورت غیر مستقیم: آن ها نرم افزاری طراحی كرده اند كه Plug-in می گیرد، همین و بس؛ و باز زحمت این كار را روی دوش Plug-in نویس ها انداخته اند.در این باره بعداً بیشتر خواهم گفت، اما فعلاً همین قدر بدانید كه بدون داشتن این نرم افزار ها قادر به دیدن كانال های كارتی نیستید.
  نرم افزار های فراوانی برای این كار وجود دارد، اما نكته مهم برای استفاده از آن ها اینست كه كدام نرم افزار، چه نوع كارت DVB را پشتیبانی می كند؟ به عبارت دیگر كارت های DVB تیپ ها و انواع مختلفی دارند كه به كمپانی سازنده آن ها مربوط می شود. بعضی از آن ها كه معروف ترین ها هستند، عبارتند از:
  - Aver DVB-S
  - BroadLogic 2030/1030
  - Netcast DVB
  - Pinnacle PCTV Sat
  - Sky Star 1
  - Sky Star 2 USB or PCI
  - Telemann Skymedia 300 DVB
  - TwinHan compatible
  - WinTV NOVA (USB or PCI)
  برای این كه هم با اسم نرم افزار ها آشنا بشوید و هم با انواع سخت افزار ها و هم بدانید كه چه نرم افزاری، چه نوع كارتی را پشتیبانی می كند، می توانید از جدول زیر كمك بگیرید.

  DVB CARDS TechnoTrend
  compatible DVB cards* TwinHan
  compatible DVB cards** TechniSat
  SkyStar2 Hauppauge
  WinTVNova (SkyStar3) Telemann Skymedia 300 DVB AverTV
  DVB-S Pinnacle PCTV Sat BroadLogic 2030/1030
  DVB Software
  Diavlob x o x x x x x x
  DVB Apps x o x x x x x o
  DVB Control ver. 4.xx o (+DVB-c-t) x x x x x x x
  DVB Explorer o o o x x x x x
  DVB Extreme (DVBx) o (+DVB-c-t) x x x x x x x
  DVB Magic o o o x x x x x
  DVB Playout o x x x x x x x
  DVB Portal x x o x x x x x
  DVB Viewer x x o x x x x x
  DVBtN o o o x x x x x
  DVB-TV o (+DVB-c) x x x x x x x
  FreeDec/JohnDec x o x x x x x x
  FreeDVB o x x x x x x x
  HispaDVB o x x x x x x x
  MildDVB o o o x x x x x
  MultiDec ver. 8.x - 9.3 o (+DVB-c) x x x x x x x
  MyTheatre ver. 2.xx o (+DVB-c) o o x x x x x
  ProgDVB ver. 4.xx o (+DVB-c) oo o oo oo o oo oo
  RitzDVB o x x x x x x x
  SkyStar2 TV Application x x o x x x x x
  SkyView x x o x x x x x
  SM300Rec x x x x o x x x
  TV Applikation o x x x x x x x
  VDR (Linux) o (+DVB-c-t) x o o x x x x
  WatchTVPro ver. 2.xx o x x x x x x x
  WatchTVPro XP ver. 0.xx x x o x x x x x
  WinDVBLive o x x x x x x x
  WinSTB o (+DVB-c-t) o o oo x x o x
  yaDVB x x x x x x o x


  توضیحات:
  o – نرم افزار مستقیماً كارت را پشتیبانی می كند
  oo – نرم افزار كارت را پشتیبانی می كند، اما نه به طور مستقیم و شما برای استفاده از این نرم افزار به یك Plug-in یا Moudel نیاز دارید
  x - نرم افزار كارت را پشتیبانی نمی كند
  ?- اطلاعات در این زمینه كامل نیست و شاید نرم افزار كارت را پشتیبانی كند
  * - گروه هایی كه این علامت را دارند شامل كارت های DVB زیرند:
  TechnoTrend TT-PCline Premium Family, TechniSat SkyStar1, Hauppauge WinTV-DVB-s و Hauppauge WinTV-Nexus-s, Fujitsu Siemens PCI DVB Sat, Galaxis plugin-s و Galaxis DVB card S CI.

  ** - گروه هایی كه این علامت را دارند شامل كارت های DVB زیرند:
  TwinHan VP1020 و TwinHan VP1030, Hercules Smart TV Satellite, Prolink PixelView DTV2000 و Prolink PixelView DTV3000, PowerColor DSTV, ProVideo PV-911 و ProVideo PV-911CI, VVmer Technology TV@Sat و VVmer Technology TV@Sat-CI.

  همان طور كه می بینید، ProgDVB تمام انواع كارت ها را پشتیبانی می كند، اما میزان سازگاریش با هر كدام فرق می كند. یعنی یكی را كاملاً پشتیبانی می كند و یكی را كمتر. ضمناً باید گفت كه بهترین نرم افزار از جهت سازگاری و پایداری، همان نرم افزار همراه كارت است كه خود كمپانی سازنده كارت آن را نوشته است.
  در قسمت بعد درباره این كه چگونه می توان كانال های كارتی را به وسیله این نرم افزار ها باز كرد خواهم گفت

  چگونه كانال های كارتی را باز كنیم؟
  در قسمت قبل گفتیم كه توسط نرم افزارهای پخش كانال های ماهواره كه از كارت های DVB حمایت می كنند می توان یك سری از كانال های كارتی را باز كرد و باز گفتیم كه این نرم افزارها هنری ندارند جز اینكه Plug-in قبول می كنند و در اصل همه كار به عهده Plug-in مربوطه است. كسانی كه این Plug-in ها را نوشته اند، خودشان هم می دانند كه كارشان مجاز نیست، اما كارشان را اینگونه توجیه می كنند كه Plug-in را به این خاطر نوشته اند كه دیگران كانال های كارتی را ببینند و اگر آن ها را پسندیدند، خشاب و كارت مربوط به آن كانال ها را بخرند و اگر نپسندیدند، پولشان را هدر ندهند.(مثل همه توجیه های دهان پركن دیگر، برای كارهای غیر مجاز دیگر).
  بسته به نوع نرم افزار پخش كننده، Plug-in های متفاوتی وجود دارد.بعضی از Pluh-in ها هم با همه این نرم افزارها یا با بسیاری از آن ها قابل استفاده اند. دردستگاه های Receiver ، برای باز كردن كانال های كارتی از «خشاب» یا Cam استفاده می شود كه یك قطعه سخت افزاری است و به آن كارت وارد می شود. داخل هر كارت یك سری كد وجود دارد كه مربوط به كانال هایی است كه باز می كند. كارت ها و خشاب هایشان اسم های مختلفی دارند ازجمله:Viaccess , Nagravision , Seca , Irdeto , Conax , و ... كه هر كدام كانال های خاصی را باز می كنند، اما آنچه در ایران همه استفاده می كنند، Viaccess است، چون تقلبی آن وجود دارد و قیمت آننسبت به كارت Orginal اش خیلی خیلی ارزان تر است(حدود یك دهم).پس برای كارت های DVB هم باید همین روال طی شود. وظیفه Plug-in ها «شبیه سازی خشاب» هاست، اما آنچه در اینجا لازم دیده می شود،خود كارت حاوی كدهاست كه این مسأله هم توسط فایلی به نام SoftCam.key حل شده است و كدها داخل آن هستند. پس ما با دو فایل مجزا اما مرتبط با هم كار داریم: یكی Plug-in شبیه ساز خشاب(Cam Emulator) و دوم فایل حاوی كدها(SoftCam.key). اكثر Cam Emulator ها چندین خشاب را شبیه سازی می كنند و مثل این است كارت DVB شما دارای چند خشاب مختلف است. اینكه Plug-in شما چه خشاب هایی را شبیه سازی می كند، معمولا در جایی كه لینك دانلود آن Plug-in وجود دارد، ذكر می شود و در غیر این صورت شما می توانید در نرم افزار پخش كننده تان و در جایی كه اطلاعات Plug-in را می نویسد به این اطلاعات دست یابید.
  بعد از دانلود خشاب مجازی مربوطه و با داشتن فایل SoftCam.key ، كافیست هر دو فایل یا هر چند فایل را (ممكن است Plug-in شما شامل چندین فایل باشد) داخل شاخه اصلی برنامه پخش كننده كانال ها كپی كنید(جایی كه برنامه مورد نظر نصب شده، مثلا (C:\Program files\ ProgDVB\ ) و برنامه را اجرا كنید. برای مثال كانال BBC Prime را امتحان كنید. ممكن است كانال های كارتی چندین ثانیه پس از كلیك روی نام آن ها پخش شوند و ممكن است حتی مجبور باشید برای خیلی از آن ها برنامه را ببندید و باز كنید تا پخش شوند.
  اگر بعد از مدتی كد بعضی از كانال ها تغییر كرد، كافیه كه به اینترنت بروید و جدید ترین SoftCam.key را بگیرید ______
  ادامه
  1