دختران خوشگل ایران زمین , allafclub

دختران خوشگل ایران زمین

دختران خوشگل ایران زمین , allafclub

دختران خوشگل ایران زمین

5,849نــــفــــــر
عضو شده اند
5,849نفر عضو شده اند
قوانین کلوب: 1-از زدن عنوان هایی که خارج از محدوده ما میباشد بپرهیزید که بدون قید و شرط حتما عضویت لغو میشود.2-قبل از عضو شدن بدانید که یکی از سخت گیر ترین کلوب ها از نظر قوانین کلوب میباشد3-شعار ما: پاکترین کلوب برای پاک ترین های کلوب;همگی دوستان فارسی تایپ کنن 4- جهت استفاده هر چه بهتر اعضا از...قوانین کلوب: 1-از زدن عنوان هایی که خارج از محدوده ما میباشد بپرهیزید که بدون قید و شرط حتما عضویت لغو میشود.2-قبل از عضو شدن بدانید که یکی از سخت گیر ترین کلوب ها از نظر قوانین کلوب میباشد3-شعار ما: پاکترین کلوب برای پاک ترین های کلوب;همگی دوستان فارسی تایپ کنن 4- جهت استفاده هر چه بهتر اعضا از مطالب آنها را در قسمت مقالات و جهت بحث در مورد موضوعات متنوع آنها را در قسمت بحث ها قرار دهید .مشاهده کامل مشخصات
16 تیر 1385
سرگرمی و طنز
توی ویترین زندگی به عروسكی نگاه نكن كه مال تو نیست ، چون اون فقط وسوسه است تا اونی كه داری از دست بدی

اعضاء

 • مبین ماوی , finalpassword
 • مسیح طلوعی , afaryad
 • رضا اس تی وان , rezashahsavar55
 • محسن ج , moshen
 • علیرضا خلیلی , ham3boys
 • امیر س , chya70
 • مصطفی دلارا , tak_net2
 • تـــوحــــــیـــــد عـلــیزاده , tohid28
 • سهند خرمدین , siam20
 • مهدی شهریاری بافرانی , aref2529
 • عادله , adeleh2
 • علی مدیر گروه ستارگان اصفهان , alikarimian1
 •  , guluu
 • آرام , aramisss
 • آکو نیازی , aako1112
 • 5849 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • سیگاریها , s_i_g_a_r_i_h_a
 • گیتار کلاسیک(سیرجان) , sirjan_guitar
 • اخبار بالیوود , bollywoodhotnews
 • جیگرای شهرضایی , liver_shahreza
 • اطلاع رسانی sms , informsms
 • راکال , rockallclubتبلیغات

لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
دختران خوشگل ایران زمین , allafclub
تک تاز , tktaz
هشدار جدی:"چشمی در" خانه ها

به خانواده ها:
در تبلیع این محصول آمده است: "این دوربین را از طرف بیرون بر روی دوربین چشمی درب نشانه بروید می توانید محیط پشت درب را به راحتی و با شفافیت بالا ببینید." در حالی که مسوولان ناظر بر فعالیت های اینترنتی ، توجه عمده خود را معطوف بر سایت های خبری کرده اند ، برخی فروشگاه های اینترنتی ، با عرضه محصولات جدیدی که عمدتاً هم چینی هستند ، امنیت خانواده ها را به طور جدی نشانه رفته اند. به گزارش خبرنگار عصرایران ، اخیراً برخی فروشگاه ها ، دوربین کوچکی به نام " دوربین برعکس کننده چشمی در " ارائه کرده اند که با آن می توان داخل خانه های مردم را دید زد! در تبلیع این محصول آمده است: "این دوربین را از طرف بیرون بر روی دوربین چشمی درب نشانه بروید می توانید محیط پشت درب را به راحتی و با شفافیت بالا ببینید." این فروشگاه ها برای این که کار غیر اخلاقی خود در عرضه این دوربین را توجیه کنند در ادامه تبلیغ شان می نویسند: "با این ابزار شما می توانید قبل از ورود به منزل خود داخل منزل را بدون اینکه کسی متوجه حضور شما شود مخفیانه و به راحتی مشاهده کرده و از اتفاقات با خبر شوید تا بتوانید سورپرایزهای خوبی برای اهل خانواده خود بوجود آورید.این وسیله بهترین ابزار شوخی و در اعیاد و جشنهای بزرگ برای خود و اطرافیان خود بهترین سوژه خنده می باشد .
مخصوص مدیران شرکت و مسولینی که بطور مستقیم با کارمندان در ارتباط می باشند می توانند قبل از ورود به محل کار اوضاع دفتر کار خود را چک کرده و سپس وارد دفتر کار شوند." (!) با توجه به این که بسیاری از خانه ها ، به ویژه آپارتمان ها دارای "چشمی در" هستند که برای دیدن بیرون خانه به کار می آید ، عرضه این محصول می تواند زمینه ساز بسیاری از سوء استفاده های غیر اخلاقی باشد و به این ترتیب مردم در درون خانه هایشان هم از گزند افراد بی اخلاق، مصون نخواهند ماند. جا دارد مسوولان که این قدر برای امنیت اخلاقی جامعه تلاش می کنند و گشت امنیت اخلاقی در خیابان ها به راه می اندازند ، گشتی هم در فضای این قبیل فروشگاه های افراد سود جو و بی اخلاق داشته باشند و بساط این قبیل مسائل را برچینند ، زیرا این گونه که پیش می رود ، از این پس مردم درون خانه های خودشان هم امنیت نخواهند داشت. همچنین به شهروندان نیز پیشنهاد می شود ، چشمی در ورودی خانه هایشان را از داخل بپوشانند و هر گاه نیاز بود ، حفاظ آن را کنار بزنند. به هزار تأسف باید گفت که اخلاق در جامعه ما به سرعتی هر چه تمام در حال سقوط است ؛ از انتشار فیلم های خصوصی افراد و گسترش آن در سایت ها و موبایل ها گرفته تا دوربین هایی که قرار است به شهروندان عزیز امکان بدهد خانه های همدیگر را دید بزنند!
واقعاً به کجا داریم می رویم؟!
ادامه
99
4
  دختران خوشگل ایران زمین , allafclub
  تک تاز , tktaz
  دستگیری كیف ‌قاپ خشن+عکس
  مرد جوان كه متهم به كیف ‌قاپی است از سوی مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شد.

  به گزارش فارس،‌ عصر 26 مهر امسال مأموران گشت كلانتری 112 ابوسعید در حین گشت‌زنی در خیابان فلاح به سرنشین یك دستگاه موتورسیكلت هوندا 125 مشكوك و پس از متوقف كردن موتورسیكلت و بازرسی سرنشین وی موفق به كشف 5 دستگاه گوشی تلفن همراه از وی شدند.

  با انتقال متهم به كلانتری و در اعترافات اولیه وی به ارتكاب چندین فقره سرقت تلفن همراه در خیابان ولی عصر اعتراف كرد.

  با تشكیل پرونده مقدماتی و به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 11 تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار كارآگاهان پایگاه هشتم قرار گرفت.

  با آغاز تحقیقات كارآگاهان متهم تلاش داشت تا در اعترافات اولیه خود اینگونه عنوان دارد كه تمامی سرقت‌ها را به صورت انفرادی انجام داده كه در ادامه تحقیقات و انتشار بدون پوشش چهره متهم به هویت سعید، ده‌ها مالباخته او را مورد شناسایی قرار داده و به پایگاه هشتم مراجعه كردند.

  در زمان مواجهه حضوری متهم با مالباختگان و شناسایی متهم توسط شكات، تمامی مالباختگان به اتفاق عنوان داشتند كه گوشی‌های تلفن همراه آنها توسط متهم و دیگر همدست او مورد سرقت قرار گرفته است.

  با توجه به اطلاعات بدست آمده و در شرایطی كه متهم چاره‌ای جز اعتراف و معرفی همدست خود نداشت، دیگر متهم پرونده نیز به نام مصطفی شناسایی شد.

  با شناسایی محل تردد متهم در قهوه خانه‌ای در شهرستان اسلامشهر، كارآگاهان پایگاه هشتم با اخذ نیابت قضایی به این شهرستان رفته و مصطفی را در حالیكه تلاش داشت تا با مشاهده آنها از محل متواری شود، در روز 15 دی با شلیك تیر هوایی دستگیر و به پایگاه هشتم پلیس آگاهی منتقل كردند.

  با انتقال متهم به پلیس آگاهی و دعوت مجدد از مالباختگان، بار دیگر تعدادی از شكات پرونده به پایگاه پلیس مراجعه و متهم را به عنوان همدست سعید مورد شناسایی قرار دادند.

  سرهنگ حسین خان بابایی رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: با توجه به شناسایی تعدادی از مالباختگانی كه تلفن‌های همراه آنها توسط متهمان مورد سرقت قرار گرفته و همچنین دلایل و مدارك بدست آمده، دستور انتشار بدون پوشش چهره متهم مصطفی نیز صادر شده است لذا از كلیه مالباختگانی كه نسبت به شناسایی متهم اقدام كرده دعوت می‌شود تا جهت طرح شكایت خود به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان امام خمینی، خیابان 12 فروردین مراجعه كنند.
  ادامه
  4
   دختران خوشگل ایران زمین , allafclub
   تک تاز , tktaz
   جنجال بوسیدن آنجلینا جولی توسط البرادعی! +تصاویر
   عکس بوسیدن بازیگر سرشناس آمریکایی توسط محمد البرادعی به شدت مورد اهمیت شهروندان مصری قرار گرفته است.مشکلات و موانع واقعی در برابر دولت جدید مصر قرار خواهد گرفت. این عبارتی بود که محمد البرادعی رییس سابق سازمان بین المللی انرژی اتمی و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری مصر که چندی پیش از قصد خود برای نامزد شدن انصراف داد، آخرین مقاله خود را با آن آغاز کرد. این مقاله در روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز منتشر شد و به گفته کارشناسان مسائل سیاسی مصر و جهان عرب، از اهمیت زیادی برخوردار بود زیرا پیش بینی های زیادی درباره آینده سیاسی مصر و وضعیت جاری در فرایند سیاسی این کشور در آن بیان شده بود. او حتی در این مقاله تصمیم خود برای انصراف از نامزد شدن را رسما اعلام کرد.اما به رغم انتشار این مقاله مهم، شهروندان مصر بیشتر از آن به عکس بوسیدن آنجلینا جولی بازیگر سرشناس سینماهای آمریکا توسط البرادعی اهمیت دادند و طی چند روز اخیر عکس آن در صفحات مختلف سایت های اجتماعی مانند فیس بوک و تویتر به طور گسترده پخش شده است. به گزارش ایران ناز این عکس به جشنواره سینمایی برلین اختصاص دارد که در آن البرادعی به آنجلینا جولی تندیس داد و پس از اهدای این تندیس او را بوسید. آنجلینا جولی در این جشنواره به عنوان بهترین بازیگر که در فیلم سرزمین خون و عسل معرفی شد و لقب بهترین بازیگر سینما برای صلح را به خود اختصاص داد.
   میتوانید با کپی پیست کردن آدرس زیر در آدرس بار جستجوگر خود ( اینترنت اکسپلور , فایرفاکس , گوگل کروم, ..)و سرچ آن مطلب فوق را بصورت کامل مشاهده نمائید.www.tktaz.ir
   ادامه
   4
    دختران خوشگل ایران زمین , allafclub
    تک تاز , tktaz
    خبری از موهای 1.5 متری دختری برزیلی ! + عکس
    راپو نزیل دختر 12 ساله ای است که در شهر فقیرنشین شانتی در کشور برزیل زندگی می کند. او از بدو تولد تاکنون حتی یک بار هم موی خود را کوتاه نکرده و بر همین اساس اکنون با مویی به طول یک متر و نیم، اکنون دارای بلند ترین موی جهان است.به گزارش تک ناز نظافت و تمیز کردن موی این دختر برزیلی، هر هفته حداقل چهار ساعت وقت از او می گیرد و یک بسته شامپو نیاز دارد. برای شانه کردن و مرتب نمودن آن هم هر روز یک ساعت و نیم وقت نیاز است. هزینه تمیز کردن و نگهداری موی او سالانه 400 پوند است. موی بلند این دختر برزیلی علاوه بر درد سرهایی که برایش دارد، مشکلاتی را نیز برای خانواده وی به وجود آورده است. برای نمونه در زمان حضور راپو در منزل، به رغم گرمای هوا، روشن کردن پنکه و یا کولر غیر ممکن است زیرا موی او را به طور کامل به هم می ریزد.اما با این حال به گفته مادرش، همه اعضای خانواده موی او را دوست دارند و به این وضعیت عادت کرده اند. مردم هم که او را در خیابان می بینند جلوی او را گرفته و با وی عکس یادگاری می گیرند. راپو نزیل به دلیل مشکلاتی که دارد، اخیرا تصمیم گرفته موی خود را بریده و بفروش. قیمت درخواستی او 3500 پوند است. وی قصد دارد با درآمد حاصل، در وهله اول اتاق شخصی و سپس دیگر نقاط خانه شان را بازسازی کند. در پایان گفتنی است، پیش از این خانم کیو بینگ با مویی به طول 5.63 متر، دارای بلند ترین موی جهان در طول تاریخ بوده و نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.
    ادامه
    دختران خوشگل ایران زمین , allafclub
    تک تاز , tktaz
    قربانی اسیدپاشی تسلیم مرگ شد
    قربانی اسیدپاشی تسلیم مرگ شدجام جم آنلاین: نوعروس 19 ساله ایلامی كه قربانی اسیدپاشی از سوی خواستگار سابقش شده بود، روز گذشته در بیمارستان مطهری تهران به علت ایست قلبی ناشی از جراحات اسید جان باخت.به گزارش «جام‌جم»، نوعروس 19 ساله ایلامی و مادرش روز 18 تیر سال‌جاری در حالی كه خوابیده بودند، در خانه‌شان در خیابان مفتح شهرستان سرابله مورد اسیدپاشی قرار گرفته و روانه بیمارستان شدند.در پی این حادثه، عموی خانواده و همسرش به عنوان تنها مظنون پرونده اسیدپاشی دستگیر شدند و در بازجویی‌های پلیسی هرگونه شركت در حادثه اسیدپاشی را انكار كردند.ماموران با حضور در بیمارستان و تحقیق از 2 مصدوم حادثه متوجه شدند دختر 19 ساله تا چند روز دیگر به خانه بخت می‌رفته و چندین بار از سوی خواستگار سابق خود كه برادرزن عمویش بوده، تهدید شده است.به این ترتیب، جوان خواستگار تحت تعقیب قرار گرفت تا این‌كه روز سوم مردادماه در خانه یكی از اقوامش دستگیر شد.متهم در بازجویی پلیسی به اسیدپاشی اعتراف كرد و معلوم شد وقتی به خواستگاری دختر جوان رفته و از وی پاسخ منفی شنیده است، درصدد انتقام‌گیری از او بوده تا عاقبت روز حادثه با اطلاع از این‌كه دختر جوان قصد دارد به خانه بخت برود و مادرش به خانه دیگری نقل مكان كند، ظرفی پر از اسید تهیه و نیمه‌شب به خانه آنها رفته و با پاشیدن اسید به آن دو فرار كرده است.در حالی كه تحقیقات از مرد اسیدپاش و 2 متهم بازداشت شده دیگر ادامه داشت، ساعت 11 صبح دیروز ـ چهارشنبه ـ نوعروس 19 ساله به علت شدت جراحات ناشی از اسیدپاشی دچار ایست قلبی شد و كادر درمانی بیمارستان مطهری تهران تلاش برای نجات جان وی را آغاز كردند، اما او تسلیم مرگ شد.گزارش خبرنگار ما حاكی است، وضعیت جسمی مادر آسیب‌دیده این نوعروس نیز وخیم گزارش شده است. در پی هماهنگی قضایی با بازپرس كشیك ویژه قتل تهران، جسد نوعروس به پزشكی قانونی منتقل و روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.
    ادامه
    4