عاشق شدی نترس , adore_not_dismay

عاشق شدی نترس

عاشق شدی نترس , adore_not_dismay

عاشق شدی نترس

41,107نــــفــــــر
عضو شده اند
41,107نفر عضو شده اند
www.henavid.comwww.henavid.comمشاهده کامل مشخصات
14 بهمن 1383
متفرقه

اعضاء

 • ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ , aramits
 •  , faezah10
 • کریستیانو , ffhhkk
 • فرزانه دانشمند , farzane84
 • 41107 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

1 تصویر ...

morebox img
عاشق شدی نترس , adore_not_dismay
دانشجویان , portal_university
ادامه
99
19
7
53
سارا تبرستانی , sirintipiti70
دوشنبه 2 مهر ، 09:42
چه جالب
ادامه
یلدا احمدی , yaldajooni
دوشنبه 2 مهر ، 09:53
این هابیشتربه تم های مختلف رژلب میخورن تارنگ طبیعی که بشه مشاهده کرد
ادامه
بـاران پایـیزی , mooshmooloo
دوشنبه 2 مهر ، 09:58
پس چ رنک باشه تا سلامتو نشون بده .
همه رنگا ک شد دردومرض
ادامه
عاشق شدی نترس , adore_not_dismay
دانشجویان , portal_university

شاید اگر کمی تامل کنید راهکارهای زیادی برای صرفه جویی در مصرف گاز به یاد آورید. راهکارهایی که هر کدام به طریقی به گوشتان رسیده، یا آن را جایی خوانده و یا در رسانه ها دیده اید.
سهم بالای هزینه های انرژی در اقتصاد خانواده را نمی شود نادیده گرفت. به خصوص این که با سرد شدن هوا و به تبع آن، بیشتر شدن مصرف گاز در خانه، هزینه های مصرف گاز می تواند به یک بحران اقتصادی در خانواده تبدیل شود.شاید اگر کمی تامل کنید راهکارهای زیادی برای صرفه جویی در مصرف گاز به یاد آورید. راهکارهایی که هر کدام به طریقی به گوشتان رسیده، یا آن را جایی خوانده و یا در رسانه ها دیده اید. از دو جداره و عایق کردن در و پنجره ها گرفته تا نصب پرده های ضخیم و قطور و ... که برخی از آن ها نیازمند تغییرات ساختاری و اساسی در ساختمان و فضای زندگی شماست و وقتی این راه ها را می شنوید، این تغییرات برایتان مشکل و گاه ناممکن به نظر می رسد.

کمی بیشتر لباس بپوشید!
بنابراین بهتر است صرفه جویی را از ساده ترین راه ها شروع کنید. از تغییرات کوچکی که تاثیرات قابل توجهی دارند متاسفانه در مواجهه با سرما عادتی در ما شکل گرفته است که به جای آن که لباس گرم تری بپوشیم اتاق را بیشتر گرم می کنیم و در واقع پوشش ما در خانه در فصل تابستان و زمستان چندان تفاوتی با هم ندارد.از لحاظ علمی ثابت شده است که اگر به صورت «خطی» دمای خانه را کمی کاهش دهیم، تاثیر آن در کم شدن انرژی هدر رفته «غیرخطی» و بسیار بیشتر خواهد بود. بر این اساس با کم کردن دمای خانه و پوشیدن لباس گرم می توانید در مصرف گاز صرفه جویی قابل توجهی کنید؛ یعنی با کم کردن فقط یک درجه از دمای خانه، می توانید هزینه هایی را که صرف گرمایش منزل می شود تا پنج درصد کاهش دهید.

اجاق گاز را بیهوده روشن نگذارید
1 - بسیاری از خانم ها بر این باورند که غذا با دمای بالا سریع تر پخته می شود. جالب است بدانید بعد از رسیدن به نقطه جوش، دمای بالاتر فقط صرف تبخیر آب غذا می شود و تاثیری در سرعت پخت آن ندارد. پس سعی کنید با شعله ملایم غذای خود را طبخ کنید. همچنین ظرف های کوچک را روی شعله های کوچک و ظرف های بزرگ را روی شعله های بزرگ قرار دهید.

2 - تا جایی که برایتان امکان دارد منافذ خروج هوا را ببندید از درزگیری پنجره ها گرفته تا پوشاندن کانال کولر که یکی از شاهراه های نفوذ هوای سرد به داخل خانه است.

3 - برخی گمان می کنند که عامل اصلی زشت شدن دکور خانه رادیاتورها هستند! بر این اساس تا می توانند آن ها را در پشت وسایل مختلف پنهان می کنند. برای کاهش مصرف انرژی باید مبلمان و وسایلی نظیر آن را نیز از مقابل رادیاتورها بردارید و اجازه دهید که هوای گرم داخل خانه تان پخش شود. مطمئن باشید آن قدرها هم از زیبایی خانه تان کاسته نمی شود.
ادامه
عاشق شدی نترس , adore_not_dismay
دانشجویان , portal_university
ادامه
عاشق شدی نترس , adore_not_dismay
دانشجویان , portal_university
نوشتن صورتجلسات ودستور جلسه های مختلف همواره یکی ازمهمترین وظایف مدیران برای برگزاری جلسات مختلف می باشد . اما نوشتن صورتجلسه اداری دارای قواعد واصول خاصی است که عدم رعایت آن موجب ناکارآمد بودن یک صورتجلسه وعدم اثرگذاری آن خواهدشد . در این مطلب قصد داریم در رابطه با نحوه نوشتن صورتجلسه اداری ، مطالبی را ارائه کنیم که می تواند در این زمینه برای مدیران شرکت هاو سازمان ها بسیار کاربردی با شد .

صورتجلسه اداری چیست
در ادامه مبحث چگونگی نامه نگاری اداری و نوشتند ستورا ت و نامه های مختلف درمحیط اداری وسازمانی ، صورتجلسات نیزاز جایگاه خاصی برخوردارند . معمولا متن صورتجلسات باید طوری تنظیم شوند که علاوه بر عدم ابهام ، از چهارچوب اداری خاصی برخوردار باشند . چرا که اغلب شرکت کنندگان در جلسات ، از مقام بالای سازمانی برخوردار بوده وتنظیم ضعیف یک صورتجلسه می تواند یکم شکل اساسی در برگزاری یک جلسه مهم باشد . درواقع صورتجلسه ، متنی است که در پایانی کجل سه اداری در رابطه با موضوع جلسه و موارد بررسی شده در جلسه و همچنین دستورات وقوانین صادرشده درجلسه نوشته شده و در پایان به امضای تمامی اعضای شرکت کننده درجلسه میرسد ونگهداری میگردد . درحقیقت صورتجلسه اداری بیان میکند که در چه تاریخی چه جلسه ایوب اکد اما عضا برگزارشده است وپیرامون چه مباحثی در آنجلس ه بحث گردیده است .

نحوه نوشتن صورتجلسه اداری
در ابتدای شروع به نوشتن صورتجلسه اداری باید بدانید که صورتجلسات معمولااز قواعدی خاص پیرویک رده ودارای چهارچوب خاصی میباشند . به همین جهت درهنگام نوشتن صورتجلسه اداری باید این چهارچوب را حد الاا مکان رعایت نمایید . چهارچوب کلی واصلی نوشتن صورتجلسه به صورت زیر می باشد :

عنوان جلسه به همراه تاریخ و شماره مربوطه باید در ابتدای صورتجلسه و دربالای صفحه قید شوند .
موضوع جلسه
زمان آغاز وپای انجلس ه ومکان برگزاری جلسه
مشخصات کلیه اعضای شرکت کننده درجلسه به همراه تعیین سمت اعضای جلسه
کلیه مواردیکه در رابطه باآنها بحث و تبادل نظر شده است بصورت خلاصه و تیتر و ار
تصمیمات ودستور اتیک هدر طول جلسه گرفته شده است .
مشخص نمود نتاری خوز ما نجل سه بعدی
امضا شرکت کنندگان درجلسه
هر صورتجلسه باید دارای این موارد به صورت پیشفرض باشدو اگره رک د اما زمو ضوع اتف و ق الذکر به درستی بیان نشوند ، صورتجلسه ناقص بوده ودارای ضعف می باشد . چگونگی چینش این موارد تقریبا به همان ترتیبی که در بالا ذکر شده است می باشدو نیاز به تغییر ترتیب آن نمی باشد . در پایان برای آشنایی بیشتر با نحوه نوشتن صورتجلسه اداری ، در ادامه نمونه ای از تعدادی صورتجلسه اداری برای علاقه مندان فراهم شده است .

ادامه
عاشق شدی نترس , adore_not_dismay
دانشجویان , portal_university
مجری: شما هیچ وقت نگفتین شغلتون چیه؟
همساده: آقای مجری من تاجر هستم.
مجری: چه خوب پس شما تجارت می کنین؟
همساده: نه آقوو ، تا_جر
یعنی هر روز زیر فشار زندگی تا میشم و جر میخورم !
ادامه