مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503

مبارزه با فساد دختران ایرانی

مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503

مبارزه با فساد دختران ایرانی

653نــــفــــــر
عضو شده اند
653نفر عضو شده اند
من واقعا از کسانی که دخترهای بی گناه را به خاطر منافع خودشون تو دام میندازان بی نهایت متنفرم... واقعا این یک جنایت اشکاره... از همه دخترا خواهش میکنم خیلی خیلی مراقب خودشون و ایندشون باشن همین...من واقعا از کسانی که دخترهای بی گناه را به خاطر منافع خودشون تو دام میندازان بی نهایت متنفرم... واقعا این یک جنایت اشکاره... از همه دخترا خواهش میکنم خیلی خیلی مراقب خودشون و ایندشون باشن همین...مشاهده کامل مشخصات
28 اسفند 1383
سرگرمی و طنز

خدا در قرآن آیات 11 و 12 سوره مبارکه بقره می فرماید(هنگامی که به آنها گفته شود در زمین فساد نکنید می گویند ما فقط اصلاح می کنیم، آگاه باشید اینها همان مفسدانند ولی نمی فهمند).

اعضاء

 • آرش , 744reza
 • نازی رشیدی , nazi_beauty
 • امین آذرنیا , amin_azarnia
 • ندا مدیر , p30neda
 • فریبا , faribamazrooee
 • م حسین  , hossein_red
 • پسر شجاع , hamedh2o
 • حمید رضا , hamiid68
 • کاپتان هاوش , kaptanhavosh
 • نــــازدا  , nazznazy
 • امین خان , amin_hi
 • نسرین , nastaran_shokri
 • ارین ا س , rahmani021
 • رضا فرازنده , rezayas1993
 • آقای دجّال    , blackbeard
 • 653 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • رز آبی , aabiclub
 • معجزه عشق , love_miracle
 • سپنتا - اراک , araksepantagroup
 • فیلوسوفیا , philosophiaclub
 • درد و دل , speechclub
 • بی پول های ایران , bipoliتبلیغات

مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
تراکتورسازی آذربایجان , itm
شهدی لر اؤلمئز وطن بؤلونمئز
پروفایل گورونتو لریزی چئویرین بولارین احتارمینا
93 مینجی ایلین ایلک گؤنلرین دن هر گون شهید تحویل وئریمیشک پژاک و پ ک ک
بیر سایی آدلارین یازدیم
تامام

استواریکم شهید امیر احسانی فر از پرسنل
هنگ مرزی ارومیه که دو روز پیش در منطقه مرزی
سرو 24 فروردین به فیض شهادت رسید

در منطقه قطور مرز رازی خوی
مصطفی محمدنژاد 27 ساله 8 مهرماه
93 درجه دار نظامی بوده توسط گروه
تروریستی پژاک شهید شد

شهید سجاد تختی 25 ساله
30 شهریور 93 مرز مارنوشینای ایران
با ترکیه توسط پژاک و
پ ک ک به شهادت رسیده

اصغر نجات 20 ساله

30 شهریور 93 مرز مارنوشینای ایران
با ترکیه توسط پژاک و
پ ک ک به شهادت رسیده

روز دوشنبه 23 آذر 93 سرباز وظیفه
توحید حیدری اهل مرند در جریان
در گیری با پژاک وپ کک به
شهادت رسید

گروهبان یکم وظیفه محمد درخشی
19 ساله که در راه دفاع از امنیت
مرزهای میهن اسلامی در روز اربعین
حسینی در نقطه صفر مرزی پیرانشهر(خانا)
توسط گروهک تروریستی پژاک و
پ ک ک 24 آذر 93 شهید شد

ستوان دوم حسن زاهد 33 ساله
از پرسنل زحمت کش نیروی
انتظامی بود که در حین
ماموریت با قاچاقچیان مواد
مخدر درحاشیه روستای
شین آباد درگیر شده
و 24 آذر 93 به درجه رفیع شهادت نائل آمد
ادامه
99
37
14
33
 , almaa65
جمعه 28 آذر ، 17:14
یاشا
ادامه
مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
 , almaa65
اقدامات عباس میرزا
فتحعلی شاه پس از جلوس بر تخت سلطنت، در اجرای وصیت و سفارش آقا محمد خان، عباس میرزا را به ولیعهدی خود برگزید و در سن ده سالگی او را به حکومت آذربایجان منصوب کرد، عباس میرزا در سال ۱۲۱۳ هجری قمری همراه میرزا عیسی فراهانی مشهور به میرزا بزرگ ( پدر میرزا ابوالقاسم قائم فراهانی) که سمت وزارت او را داشت عازم تبریز شد.

نایب السلطنه پس از ورود به آذربایجان و استقرار در این سرزمین شروع به یك سلسله تحقیقات و مطالعات به منظور اصلاح امور ادارات و اصلاح وضع دیوانی و كارهای اجتماعی آن انجام داد و اقداماتش را برای تأمین حال مردم و آسایش عمومی آغاز كرد.

نایب السلطنه ابتدا دستور داد كه منشیان بصیر و مأمورین بی نظیر با توجه به جوانب و اطراف قضیه و رسیدگی تحقیقات دقیقی صورت جدیدی از آنها برداشته با طرز نوین و تازه ئی از آنها بهره برداری كنند.

سپس دستور داد كه شهرهای مهم آذربایجان از جمله اردبیل و خوی ومراغه و غیره از شكل و صورتهای قبلی خارج شوند و مخصوصاً ترتیب خیابانها و عمارات به طرز نوین و خوش قواره ای احداث گردند ،‌ بفرمان و تأكید نایب السلطنه در مراكز مهم ایالت آذربایجان چندین قلعه مهم ساخته و پرداخته شد.
عباس میرزا وضع چاپار خانه های آذربایجان را نیز مرتب كرده و سروصورتی به آنها داد و برای اینكه مسافرینی كه از دلایات عبور می كنند خرج و هزینه ای جداگانه ای به رعایا تحمیل نكند ترتیب جدیدی برقرار و مقرر گردید كه حركت مسافرین خارجی و نمایندگان و فرستادگان اروپایی بهزینه دولت در شهرهای آذربایجان انجام گیرد و بموجب این مقررات تازه تأكید گردید كه كسی را حق این نیست كه حتی توبره ی كاهی از رعایابگیرد.

هنگامی که عباس میرزا ولیعهد و حاکم آذربایجان بود، در طول جنگ اول ایران و روس کشف کرد نیروی عشایری در برابر توپخانه سیار کارساز نیست.

بنابراین دست به اصلاحاتی در نیروهای نظامی زد و 6000 سرباز، هسته اصلی این نظام بود که آنان به توپخانه سیار و سلاح های جدید مجهز بودند، از دولت حقوق مرتب می گرفتند، لباس متحدالشکل داشتند، در سربازخانه ساکن بودند و مشق می کردند و از سوی افسران اروپایی آموزش می دیدند. عباس میرزا برای تجهیز قشون جدید، یک کارخانه توپ سازی، یک کارگاه تولید تفنگ سرپر و دارالترجمه ای برای کتب راهنمای نظامی و مهندسی در تبریز بنا نهاد. برای تامین آتیه این تاسیسات نخستین گروه دانشجویان ایرانی را به اروپا اعزام کرد: آنان ملزم به تحصیل دروس علمی چون علوم نظامی، مهندسی، اسلحه سازی، طب، نقشه برداری و زبان های جدید بودند.
همچنین طراحی لباس برای ارتش و قشون - همچنین تاسیس اولین چاپخانه - دستور داد تا از لغت نامه ترکی- فارسی سنگلاخ خلاصه عباسی تهیه شود کتاب دستور زبان ترکی همچنین به دستور او نوشته شد

عباس میرزا در شانزده سالگی مامور اولین جنگ با سپاهیان مهاجم روسی به قلمرو حکومت ایران در قفقاز شد و با وجود جوانی و عدم تجربه کافی در این جنگ که ده سال به طول انجامید شجاعت زیادی از خود نشان داد.
نیرو های روس در سال دسامبر سال ۱۸۰۳ گنجه را به تصرف خود درآورده و به ایروان حمله بردند. عباس میرزا که شخصا در راس قوای ایران به جبهه جنگ با قوای روس رفته بود در ژانویه سال ۱۸۰۴ موفق شد نیروهای روس را وادار به عقب نشینی کند. اما در مرحله دوم این جنگ پیشرفت با روسها بود. قوای روس در سال ۱۸۰۶ با سپاه و تجهیزات بیشتری حملات خود را از سر گرفتند و تا اواخر سال ۱۸۰۶ باکو و دربند را به تصرف خود در آوردند.

عباس میرزا، سال ها فرمانفرمای آذربایجان بود و فرماندهی قشون ایران در سال های 1218 تا 1228 قمری در جنگ های ایران و روس را نیز به عهده داشت. در این جنگ های ده ساله در نبردهای نظامی مهمی چون جنگ اوچ کلیسا پیروز شد و توانست بارها مناطقی از ایران همچون ایروان، قره باغ، گنجه و شیروان را از روس ها پس بگیرد، ولی سرانجام از آنان بویژه در نبرد سرنوشت ساز اصلاندوز شکست خورد. این شکست آنچنان سنگین بود که پس از آن، ایران مجبور به پذیرش پیمان گلستان شد. پیمانی که بر اساس آن قره باغ، باکو، شیروان، داغستان، گرجستان و... از ایران تجزیه شد. عباس میرزا پس از پیمان گلستان، درگیر جنگ با عثمانیان شد که در این نبرد پیروز شد و سپاه عثمانی را درهم کوفت. سپس در شرایطی که قشون جدیدی بر اساس الگوهای اروپایی برای ایران ایجاد کرده بود، برای بازپس گیری سرزمین های از دست رفته ایران اقدام کرد. در این جنگ ها که به دوره دوم جنگ های ایران و روس معروف است، ایران در مراحل ابتدایی به پیروزی های بزرگی دست یافت، ولی با رسیدن قشون روسیه به فرماندهی پاسکویچ، ایران شکست خورد و حتی تبریز نیز سقوط کرد. به دنبال این نبردها، ایران به پیمان ترکمانچای تن داد که بر اساس آن افزون بر تجزیه ایروان، نخجوان، اردوباد و تالش از میهنمان، دولت ایران،را نیز پذیرفت.

جزئیات قراردهای گلستان و ترکمنچای حتما اوخو
http://www.2khtare-ariaee.blogfa.com/90123.aspx
ادامه
کامنت بنویسید...
فروغ توزیع , forogh67tozi
پنجشنبه 3 اردیبهشت ، 15:17
فریادمو ببینید فریادمو ببیند
ادامه
 , almaa65
سه شنبه 18 آذر ، 13:56
لینک مطلب دی جانیم وبلاگی دا یازمیشدی اوردان بیر پارا مطالب کی جرین ترکمنچایی توضحی وئریر اولدن نه کی یازسین کی فتحلی شاه بی عورزه ایدی یوخ! اولار چوخ ساواشدیلار الدن گئدمه سین اما دا زورلاری روسا چاتمادی
ادامه
  , fatemeh_m_a
سه شنبه 18 آذر ، 02:23
2khtar Ariyayi kimdi?
ادامه
مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
یاغمور , yagmur_yamur

تقدیم به کسانی که بعد از تساوی بازی تراختور - استقلال انواع توهینها را به تورکها کردن و شعور و فرهنگ عاریایی خود را بار دیگر نشان دادن
ادامه
1290
1048
711
دلی قانلی , turan1
شنبه 17 آبان ، 18:24
paylaş
ادامه
 , 69afshin69
شنبه 17 آبان ، 18:27
افرین
ادامه
دلی قانلی , turan1
شنبه 17 آبان ، 18:28
yaşa qardaş
ادامه
مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
تراکتورسازی آذربایجان , itm
ادامه
220
41
114
حسن بابایی , black_water666
جمعه 7 آذر ، 18:17
عشق ما قزوینیا تراختور
ادامه