مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503

مبارزه با فساد دختران ایرانی

مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503

مبارزه با فساد دختران ایرانی

من واقعا از کسانی که دخترهای بی گناه را به خاطر منافع خودشون تو دام میندازان بی نهایت متنفرم... واقعا این یک جنایت اشکاره... از همه دخترا خواهش میکنم خیلی خیلی مراقب خودشون و ایندشون باشن همین...من واقعا از کسانی که دخترهای بی گناه را به خاطر منافع خودشون تو دام میندازان بی نهایت متنفرم... واقعا این یک جنایت اشکاره... از همه دخترا خواهش میکنم خیلی خیلی مراقب خودشون و ایندشون باشن همین...مشاهده کامل مشخصات
28 اسفند 1383
متفرقه

خدا در قرآن آیات 11 و 12 سوره مبارکه بقره می فرماید(هنگامی که به آنها گفته شود در زمین فساد نکنید می گویند ما فقط اصلاح می کنیم، آگاه باشید اینها همان مفسدانند ولی نمی فهمند).

اعضاء

 • احمد عزیزی , ahmad348
 • ساقی 1370 , dek
 • علی ممبینی , addtrd
 • امیرحسین , hossein_gogoli1995
 • زیگیل زیگیل , zigil64
 • فامیل دووور , familedooor
 • مهلا2448 , khmar
 • مرد عصبانی , alizadeh8022
 • آرش , 744reza
 • مارشال امپراطور , dajood
 • حسن روحانی , rohani393
 • فر زا ر میر زا پو ر , pranse_farzad2000
 • نازی رشیدی , nazi_beauty
 • سوسن مید وایفری , lili1299
 • 663 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • شرورها , avante
 • لبه آب , waterclub
 • سکوت , silence
 • ممکو (منطقه وِِِیژه) , memcoo
 • سایروس , cyruus
 • زیرصفر , sub_zeroclubتبلیغات

مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
امیر سردار , amir_sardaar
ادامه
99
284
682
17
سودا نبی پور , 000sevda000
چهارشنبه 20 شهریور ، 14:22
3
ادامه
احسان تشنه دل , ehsan_amalgam
چهارشنبه 20 شهریور ، 14:23
هیچ کدومشون
ادامه
احسان تشنه دل , ehsan_amalgam
چهارشنبه 20 شهریور ، 14:25
ولی یکم به دومی میاد مثل بابا کرم میشه.
ادامه
مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
امیر سردار , amir_sardaar
صحنه های ماقبل آخر برخورد با اراذل و اوباش
  صحنه های ماقبل آخر برخورد با اراذل و اوباش ( سال قبل )

دیدن تصویر جوانانی که با حالی نزار و دستانی در بند ، تحت سیطره پلیس های نقابدار ، در وسط شهر با عنوان اراذل و اوباش گردانده می شوند ، در نگاه نخست ، حسی ار ترحم را نسبت به این موجودات مظلوم(!) بر می انگیزد: چرا با این ها ، چنین رفتار می شود؟! عصر ایران: دیدن تصویر جوانانی که با حالی نزار و دستانی در بند ، تحت سیطره پلیس های نقابدار ، در وسط شهر با عنوان اراذل و اوباش گردانده می شوند ، در نگاه نخست ، حسی ار ترحم را نسبت به این موجودات مظلوم(!) بر می انگیزد: چرا با این ها ، چنین رفتار می شود؟!

این نگاه ، البته از منظر عواطف انسانی قابل درک است اما این ، همه "تصویر" نیست ؛ مردم فقط "صحنه های نهایی" را می بینند که فردی چون موش آب کشیده در دادگاه بر خود می لرزد و طلب بخشش می کند یا کسی که از خودروی پلیس پیاده و توسط مأموران به سمت چوبه دار برده می شود و دقایقی بعد جان می سپارد.
دیدن این صحنه ها حتماً رقت انگیز است و می تواند همدردی ناظران باوجدان را برانگیزد.


اما اگر این فیلم و صحنه ها به عقب کشیده شوند ، حس ترحم نسبت به این افراد ، تبدیل به تنفری عمیق و آمیخته با ترس و نگرانی می شود.

 به نمونه های زیر دقت کنید:

- مسافر بودم و قصد داشتم تا با هواپیما به شهر تبریز بروم که در میدان آزادی سوار یک دستگاه خودرو پراید با چهار سرنشین شدم که در بین راه متوجه شدم چهار سرنشین پراید، زورگیر هستند.

سرنشینان پراید مرا مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند و همزمان اقدام به سرقت مبلغ 5 میلیون تومان وجه نقد، دو عدد گوشی تلفن همراه و دیگر مدارک شناسایی همراهم کردند؛ آنها حتی به بلیط هواپیما نیز رحم نکرده و آنرا بازپس نداند؛ به آنها التماس کردم که پول هایم را بردارند اما حداقل اجازه دهند تا من بتوانم خود را به پرواز برسانم و به آنها نیز گفتم که مادرم در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است و هر لحظه امکان دارد که از دنیا برود اما آنها بدون توجه به خواهش و التماس هایم، مرا به جاده قدیم برده و در حالیکه در طی این مدت، همین آقا (بهروز ) با یک انبردست پوست گردنم را می کشید اقدام به بستن دست و دهانم با یک چسب پهن کرده و نهایتا مرا در مکانی خلوت در جاده قدیم کرج از ماشین پیاده و متواری شدند.

- نمی دانستم که آنها از بانک به دنبالم هستند. وقتی داخل کوچه پیچیدم ، ناگهان بر سرم ریختند و در حالی که تیزی قمه را زیر گلویم حس می کردم ، همه پول هایم را بردند و من ماندم و گلویی که ردی از قمه بر آن مانده بود.

- دست و پایمان را بستند و به جایی دورتر از جاده بردند و در برابر چشمان من و کودک 4 ساله ام به همسرم تجاوز کردند و سپس با ماشینم فرار کردند.- برای چندمین بار به مغازه ام آمد و بعد از برداشتن کلی خرت و پرت و نوشیدن یک بطری نوشابه ، به حال مسخره گفت:"اینم بزن به حساب." عصبانی شدم و گفتم: دیگه مغازه من نیا مفت خور! به سمتم آمد ، با کله اش بر روی دماغم کوبید و فردایش وانتم را با دوستانش درب و داغان کرد و پیام فرستاد: ما هر وقت عشقمان کشید می آییم و هر چه خواستیم می بریم.

- زن در حالی که گریه می کرد گفت:...ناگهان دست و دهان مرا بستند و پس از سرقت طلاهایم، نقاط مختلف بدنم را با چاقو داغ کردند. آنان سپس با قیچی موهایم را بریدند و از اعمال وحشیانه خودشان هم فیلم گرفتند. پس از آن مرد جوان مرا تهدید کرد که باید مبلغ ۱۲ میلیون تومان پول برایشان جور کنم وگر نه فیلم مرا پخش خواهند کرد. آنان تلفن همراه مرا نیز گرفتند تا نتوانم با جایی تماس بگیرم.

- زن در حالی که اشک می ریخت ، التماس می کرد: مرا بی حیثیت نکنید ، من شوهر دارم ؛ ولی آنها بر صورت زن بی نوا سیلی می زدند و در حالی که می خندیدند ، نعره می کشیدند: خفه شو و هر کاری که می گوییم انجام بده...!- پشت چراغ قرمز ایستاده بودم که ناگهان یک نفر از در شاگرد ، وارد ماشین شد و در حالی که با کلتی به سمتم نشانه رفته بود ، فریاد زد: یا پیاده می شی یا شلیک می کنم ، خواستم مقاومت کنم که با دسته کلت بر سرم کوبید و در حالی که خون از سر رویم جاری بود ، مرا بیرون انداخت و با ماشینم در رفت.

این ها ، تنها بخشی از « آن صحنه های قبلی » است که دیده نمی شود و الّا اگر مانند فیلم اخیر زورگیری که در فضای مجازی پخش شد ، مردم در جریان جزئیات توحش این افراد قرار بگیرند ، دیگر از آن ترحم صحنه پایانی خبری نخواهد بود ، به ویژه آن که وجود این افراد ، باعث این نگرانی دائمی است که اگر امروز ، دیگری ، گرفتار این اشرار شده ، فردا ممکن است خود ما یا هر یک از اعضای خانواده ما گیر این "افراد بی رحم" بیفتیم و حتی جان خود را از دست بدهیم.رویکردی که اخیراً در مجموعه پلیس و دستگاه قضایی در "تشدید برخورد" با این افراد و "تسریع محاکمه" آنها اتخاذ شده است ، از آن رو قابل تقدیر و  تشکر است که هزینه تعرض اشرار به مردم را بالا می برد و درس عبرتی برای دیگران می شود تا در راهی که نهایتش خواری و پشیمانی است قدم نگذارند.

البته شاید گفته شود که این ها ، معلول هستند و باید با علت ها مقابله کرد. این سخن ، بغایت حکیمانه و خردمندانه است ، اما مبارزه با علت ها ، نافی برخورد با معلول ها نیست و هیچ کس این نسخه را تجویز نمی کند که تا رسیدن وضع ایده آل ، با کسانی که شهر و خانه مردم را با قمه و قدّاره ناامن می کنند ، برخورد نشود.

فقط در این میان ، یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن این که برخورد قاطع با اشرار و زورگیران ،تب تندی نباشد که زود سردی شود. انتظار مردم ، "برخورد مستمر" با آنهاست نه این که هر از گاهی جوّی ایجاد شود ، طرحی درگیرد و چند نفری دستگیر شوند و سپس اراذل و اوباش بمانند و مردم بی دفاع ، چه آن که برخورد ، هر چقدر هم که قاطع باشد ، اگر استمرار نداشته باشد ، کارایی اش را از دست می دهد.


ادامه
317
191
148
هادی رستمی , hadi5371
چهارشنبه 20 شهریور ، 12:46
EYVALLLLLL
ادامه
عارف کشاورز , arefkeshavarz
چهارشنبه 20 شهریور ، 13:44
باید فکر اساسی کرد از ریشه درست کرد!
البته اختلاف طبقاتی که روز به روز بیشتر میشه باعث بیشتر شدن این جوونا میشه!
اوباش شدن نوجوانی رابطه مستقیم با فقر خانواده,اعتیاد پدر,بیکاری و.......داره.
همین اینارو میبرن زندان تو زندان با افتخار از جنایات خود حرف میزنند تا وقتی جنایت افتخار باشه,همین آشو همین........
ادامه
مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
مـیم مـثل مَـرد , mim.mesle.mard
خیلی وقتتو نمیگیرم 30 ثانیه وقت بزار بخون به اشتراک بزارید لایکم نمیخوام

نوشتم 50% زن های که تن فروشی میکنند متاهل هستند
گفتی : " من سیاسی نیستم !"

نوشتم 75% : معتاد ها جوان هستند
گفتی : "" من سیاسی نیستم !"

نوشتم : به دختران و پسران در زندان تجاوز میشود
گفتی : " من سیاسی نیستم !"

نوشتم :پدری برای جهیزه دختر کلیه اش را فروخت
گفتی : " من سیاسی نیستم !"

نوشتم : آمار اسید پاشی و کشتن دختران به بهانه عشق زیاد شده
گفتی : " من سیاسی نیستم !"

نوشتم : سن خود فروشی دختران بخت برگشته از فقر به ز?ر 14 سال رسید
گفتی : " من سیاسی نیستم !"

نوشتم : مردم کشورمان برای تفریح به بهشت زهرا می روند .
گفتی : " من سیاسی نیستم !"

نوشتم : داروی بیمارن خاص ده برابر شده و آمار مرگ بالا رفته
گفتی : " من سیاسی نیستم !"

خانه ات را ازت گرفتند , پسرت معتاد شد , دخترت فاحشه , زنت به فکر طاق!

گفتی : " من سیاسی نیستم !"

پاسپورت ایران بی ارزش شد , نامش باعث ننگ شد , ورزشکارش از بدبختی پناهنده شد , نخبه اش به خاطر مدل مو از دانشگاه اخراج شد , اسطورهایش عربی شد , شادی جرم شد , تجمع بالای 10 نفر غیر مجاز شد , صحنه اعدام تبدیل به سینما شد , ایرانی اسکار گرفت شبکه خبر از غزه گفت , در شهری آب نبود آب صادر شد , ارمنستان پول برق نداد برق تهران ساعتی شد , مخدر شیشه هم قیمت قلیان شد...

سیاسی نبودی ایرانی که بودی

سیاسی نبودی انسان که بودی

سیاسی نبودی پدر که بودی

مادر که بودی , برادر و خواهر که بودی

▬▬▬▬▐لطفا رسانه را بپسندید ، و این کتیبه را داغ ( LIKE ) کنید ▌▬▬▬▬
ادامه
286
128
282
شراره جیگر طلا 2 , 22311
چهارشنبه 13 فروردین ، 22:48
لایک
ادامه
 , kimia517
چهارشنبه 13 فروردین ، 23:00
big like
ادامه
مـَهـسـا عـبدالـهـی , mahsazizi
چهارشنبه 13 فروردین ، 23:02
لااااااااایک
ادامه
مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
امیر سردار , amir_sardaar


عاشقای واقعیش کیا هستن .... ؟

ادامه
1075
569
128
کسری گلستانی , rama_ss
یکشنبه 17 شهریور ، 10:46
like
ادامه
ملیکا راد , melikaraad
یکشنبه 17 شهریور ، 10:48
LIKE
ادامه
تهنای تهنا , pari372
یکشنبه 17 شهریور ، 12:20
دیوونشم امیدمو ناامید نکرده
ادامه
مبارزه با فساد دختران ایرانی , 3503
تراختور&گسترش , traxtorgostaresh
حامد لک در فیسبوک و در صفحه شخصی خود استاتوس جالبی را منتشر کرد که خواندن آن خالی از لطف نیست

یه روز یه ترکه… یه روز یه ترکه اولین دانشگاه بین الملی 7 زبانه دنیا رو داشته (ربع رشیدی)… یه روز یه ترکه بنیان گذار منطق فازی و استاد دانشگاه برکلی در کالیفرنیا شد … یه روز یه ترکه برای اولین بار در ایران موفق به انجام عمل قلب باز شد … یه روز یه ترکه اولین عمل پیوند کلیه رو انجام داد…. یه روز یه ترکه پر افتخار ترین ورزشکار در بازی های المپیک شد … یه روز یه ترکه بزرگ ترین تولید کننده و صادر کننده فرش دستباف در کشور شد….. یه روز یه ترکه یه هواپیمای بویینگ 747 رو بدون چرخ روی دماغه فرود آورد…. یه روز یه ترکه تو سرمای زمستون لباساشو به خاطر نجات مسافرای قطاز در آورد …یه روز یه ترکه برای اولین بار در ایران مدرسه ای برای کر لال ها بنیان گذاری کرد.. یه روز یه ترکه شهریار بود… یه روز یه ترکه ستار خان بود.. یه روز یه ترکه مرد بود… یه روز یه ترکه باغیرت بود… یه روز یه ترکه یه ایرانی بود …آره ترکا اینن ترکا همه کپی کنن… یاشاسین آذربایجان…
ادامه
147
45
136
افـــشـــیـــن کـــریـــس , ryback
پنجشنبه 28 آذر ، 22:16
یاشاسین لک
ادامه
سالار حق خواه , best_tanha
پنجشنبه 28 آذر ، 22:30
حامد جیزی بوفن عشق اولسون
ادامه
سالار حق خواه , best_tanha
پنجشنبه 28 آذر ، 22:30
عشق است لک
ادامه